МАНДАРИЋ И ЗВАНИЧНО ПОТПРЕДСЕДНИК: Скупштина ФК Војводина једногласна у одлуци
МИЛАН Мандарић (85), амерички бизнисмен српског порекла, и званично је потпредседник нашег најстаријег суперлигаша. Тако је вечерас у фудбалском центру „Вујадин Бошков“, без уздржаних и гласова против, одлучило највише клупско тело Војводине, клуба за који је, како је потврдио светски заљубљеник у фудбал, волео од малена.

С.Б.
- Срећан сам, то је понос и част да сам овде. Имам искуство, снагу и жељу да идем тамо где Војводина и треба да буде, у врху табеле и да буде европски клуб- рекао је Мандарић.
Он је такође нагласио да му је давно легендарни фудбалер Тоза Веселиновић био први комшија, често свраћао у кућу, и да је као дечак „упадао“ на стадион да гледа чувену генерацију коју је предводио.
- Сада сам у Војводини без „упадања“, кажем, веома срећан после фантастичних разговора са председником клуба Драгољубом Збиљићем и није ми било тешко рећи да. Било је и раније речи о томе, али увек ме је нешто одвукло на другу страну.
Скупштинари Војводине су такође потврдили мандат потпредседника клуба Мирославу Тањги, фудбалеру друге шампионске генерације и усвојили веома детаљно предочен финансијски извештај који говори да је клуб стабилан.

НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ПАРТИЗАНА ВРАЋА ВЕРУ НАВИЈАЧИМА: Млади јунаци "парног ваљка" дочекују уздрмане Крагујевчане
НАКОН више него успешног реваншта против Олександрије (4:0) фудбалери Партизана се окрећу обавезама у Суперлиги Србије где ће угостити Раднички из Крагујевца (21.00).
03. 08. 2025. у 07:00

СВЕТ У ШОКУ! Доналд Трамп забрањује Бразилцима долазак на Мундијал?!
Мало је рећи да су најновије вести из света фудбала, а тичу се и Сједињених Америчких Држава чији је актуелн председник Доналд Трамп, шокирале многе.
31. 07. 2025. у 19:28

МЕХАНИЧАРИ УПОЗОРАВАЈУ: Уобичајена навика возача често кобна за мотор - може вас коштати и на хиљаде евра
СТРУЧЊАЦИ из компаније Bumper наглашавају да накупљање наслага које су нуспродукт несагорелог горива и лоше циркулације мотора – може да зачепи унутрашње компоненте мотора. Ова појава, често називана 'црна смрт', може значајно да смањи делотворност горива, а с временом да доведе и до озбиљног квара мотора.
03. 08. 2025. у 09:15
Коментари (0)