БЛИЦКРИГ ЧУКАРИЧКОГ: "Брђанима" три минута довољно за победу против Новог Пазара

29. 03. 2024. у 16:03

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког победили су Нови Пазар у првој утакмици 27. кола Суперлиге Србиеј са 2:0. "Брђани" су на овај начин прекинули серију од три меча без тријумфа у првенству.

БЛИЦКРИГ ЧУКАРИЧКОГ: Брђанима три минута довољно за победу против Новог Пазара

М. Вукадиновић

Домаћи су све решили за три минута. У том периоду успели су да постигну два поготка. Најпре је у 68. минуту Марко Доцић са беле тачке матирао Николу Мирковића. Коначан резултат поставио је резервиста Милан Павков коме је ово био други погодак у овој полусезони.

Гости су наставили са лошим играма у пролећном делу шампионата, у ком изабраници Игора Матића имају само један тријумф.

Овим поразом Европа је све даље за Нови Пазар, а озбиљно је угрожен и пласман у плеј-оф, пошто се екипа налази на осмом месту са 35 бодова, колико има и деветопласирани Напредак који тек треба да одигра меч 27. кола.

Чукарички је четврти на табели са 43 бода, има два више од крагујевачког Радничког и три од Војводине, али има и утакмицу више од оба тима.