ПОЗНАТО КО СУДИ ''ВЕЧИТИМА'': Ево ко дели правду на мечевима Вождовац - Партизан и Црвена звезда - ИМТ

Филип Милошевић

02. 04. 2024. у 12:26

Делегиране су судије за 28. коло Суперлиге Србије на мечевима Вождовац - Партизан и Црвена звезда - ИМТ

ПОЗНАТО КО СУДИ ВЕЧИТИМА: Ево ко дели правду на мечевима Вождовац - Партизан и Црвена звезда - ИМТ

Новак Симовић фото: М.Вукадиновић

На ''крову'' тржног центра, где ће Вождовац дочекати Партизан, судиће арбитар са интернационалним искуством Новак Симовић, а њему ће помагати Никола Ђоровић и Милош Симовић, док је за четвртог арбитра постављен Стефан Јекнић.

У ВАР соби на овом мечу ће се наћи Дејан Трифковић и Милош Караџић, делегат је Зоран Трајановски, а контролор суђења Никола Томичић.

На мечу Звезде против ИМТ-а судиће Милош Милановић, такође судија са ФИФА списка, а помагаће му Милан Пашајлић и Новак Новаковић, док је четврти арбитар Давид Матић.

ВАР собу на дуелу на "Маракани" чиниће Милан Стефановић и Урош Стојковић, делегат је Марко Јовановић, а контролор суђења Драган Крстић.

БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПОВЕО ПРОТИВ СПАРТАКА: Ево како је Баждар затресао мрежу "голубова"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОПШТА НЕВЕРИЦА! Шок-одлука Амера за Светско првенство у фудбалу 2026: финале Мундијала ће трајати дуже!

ОПШТА НЕВЕРИЦА! Шок-одлука Амера за Светско првенство у фудбалу 2026: финале Мундијала ће трајати дуже!

Најновије вести из Америке, односно Сједињених Америчких Држава које су, уз Мексико и Канаду, домаћини овогодишњег Светског првенства у фудбалу, прилично су изненађујуће за класичне љубитеље фудбала.

14. 05. 2026. у 14:00

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ЈЕЗИВО! Овиме су били наоружани хулигани који су повредили и српску полицију! (ФОТО)