КАКВА БОМБА СРПСКОГ ФУДБАЛА: ТСЦ доводи бившег фудбалера Партизана
Фудбалери ТСЦ-а имају још једну сјајну сезону. Тренутно су трећи, и велика је шанса да ће се поново наћи у квалификацијама за еворпска такмичења, а управа клуба интензивно ради на довођењу појачања. Сада је на реду још један играч који добро познаје Суперлигу Србије.

Фото: ФК Партизан
Како преноси Спорт Клуб, челници клуба из Бачке Тополе су у завршној фази преговора са Макијем Бањаком. Некадашњи фудбалер Партизана тренира са екипом ТСЦ-а и ускоро би требао да буде представљен на ТСЦ Арени.
Бањак је током 2020. и 2021. године одиграо 16 утакмица у Суперлиги Србије.
БОНУС ВИДЕО: ПАРТИЗАН ПОВЕО ПРОТИВ СПАРТАКА: Ево како је Баждар затресао мрежу "голубова"

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ПОД ПРИТИСКОМ: Није се овоме надао на почетку сезоне
УМЕСТО да се прошета до титуле као што су многи очекивали, Ал Хилал ће вероватно остати без ње, поготово ако испусти бодове против Орубаха на данашњој утакмици 31. кола Професионал лиге (18.00).
12. 05. 2025. у 09:00

"ДЕЛИЈЕ" СЕ ОГЛАСИЛЕ ПОВОДОМ ИЗБОРА: Ванредно саопштење навијача Црвене звезде
"Делије", најватренији навијачи Црвене звезде, решили су да се данас огласе. "Ванредно", рекло би се, али - са важним разлогом.
11. 05. 2025. у 14:03

БИЛИ КАО БРАЋА ТРИДЕСЕТ ГОДИНА: Дејо поцепао слику с њим - некадашњи репрезентативац открио разлоге свађе
ЛЕГЕНДАРНИ фудбалер Дејан Савићевић пре неколико година поцепао је фотографију са некадашњим саиграчем и великим пријатељем Бранком Брновићем.
11. 05. 2025. у 10:29
Коментари (0)