БИВШИ ПРЕДСЕДНИК ФС ШПАНИЈЕ УХАПШЕН ПО ПОВРАТКУ ИЗ ДОМИНИКАНСКЕ РЕПУБЛИКЕ: Рубијалес "пао" због корупције

Милан Блажић

03. 04. 2024. у 14:49

ШПАНСКА полиција привела је данас бившег председника Фудбалског савеза Шпаније Луиса Рубијалеса по повратку у земљу из Доминиканске Републике у склопу истраге о корупцији, саопштила је Цивилна гарда.

БИВШИ ПРЕДСЕДНИК ФС ШПАНИЈЕ УХАПШЕН ПО ПОВРАТКУ ИЗ ДОМИНИКАНСКЕ РЕПУБЛИКЕ: Рубијалес пао због корупције

ФОТО: ЕПА

Цивилна гарда је навела да Рубијалеса испитује полиција на мадридском аеродрому након што је задржан при изласку из авиона којим је стигао из Доминиканске Републике. Полиција има 72 сата да Рубијалеса преда судији или да га пусти.

Рубијалес се вратио у Шпанију усред истраге о пословном договору да се такмичење домаћег Суперкупа игра у Саудијској Арабији. Он је скратио боравак у иностранству за три дана, пошто је првобитно најавио суду да се враћа у суботу.

Он је био у Доминиканској Републици пре две недеље када је полиција претражила канцеларије Фудбалског савеза Шпаније и Рубијалесову кућу у Гранади. Полиција је тада привела седам особа, а Рубијалес је идентификован као једна од пет особа под истрагом.

Луис Рубијалес је у септембру поднео оставку након што је изазвао међународни скандал јер је репрезентативку Шпаније без њене дозволе пољубио у уста на победничком постољу приликом церемоније доделе трофеја у Сиднеју у августу, на коме је Шпанија тријумфовала.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!

ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.

08. 01. 2026. у 08:00

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице

БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.

09. 01. 2026. у 08:42

Коментари (0)

ПОЛА ПЛАТЕ НЕСТАЈЕ: Због ових ситних навика, ваш новчаник је ПРАЗАН