А ШТА КАЖУ ИЗ АСТОН ВИЛЕ! Емери је ово и те како заслужио
Управа фудбалског клуба Астон Вила понудиће нови уговор тренеру Унају Емеријеу, пренели су данас британски медији.
Фото: АП
Како је пренео Атлетик, Астон Вила ће наградити Емерија новим уговором после добрих резултата ове сезоне.
Екипа се пласирала у полуфинале Лиге конференција и четврта је на табели Премијер лиге, на позицији која следеће сезоне води у Лигу шампиона.
Наводи се да ће 52-годишњи шпански тренер продужити уговор до 2027. године, а постоје планови да се сарадња и настави.
Атлетик је пренео да власници клуба из Бирмингема Емерија виде као нову верзију Алекса Фергусона, који је 26 година са успехом предводио Манчестер јунајтед.
Препоручујемо
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе
ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.
23. 02. 2026. у 08:00
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)