ТЕН ХАГ БЕСАН: "Срам вас било, ово је фантастичан резултат"

Јелена Симаиновић

23. 04. 2024. у 14:40

Менаџер Манчестер јунајтеда Ерик тен Хаг незадовољан је реакцијом јавности на пласман свог тима у финале ФА Купа.

ТЕН ХАГ БЕСАН: Срам вас било, ово је фантастичан резултат

FOTO: EPA

Јунајтед је на пенале елиминисао друголигаша Ковентри сити, након што је испустио 3:0 на "Вемблију" у недељу, па га је пре елиминације спасла ВАР одлука у 121. минуту.

Упркос пласману у финале, фудбалска јавност, што навијачи што медији, осули су жестоке критике по Јунајтеду, како због игре, тако и због реакције фудбалера на победу.

- Срамотно од вас. Такви коментари. Врхунски фудбал се своди на резултате, ми смо се пласирали у финале и заслужили смо то не само у овој утакмици већ и у осталим - рекао је Тен Хаг.

Јунајтед је водио 2:0 на полувремену, а 3:0 од 58. минута. Међутим, Ковентри постиже три гола у последњих 20 минута, трећи у 95. из пенала и меч одлази у продужетке.

- Изгубили смо контролу на 20 минута и имали среће на крају, али смо прошли у финале. Ово је велико достигнуће - рекао је Тен Хаг.

Манчестер јунајтед ће другу сезону у низу играти финале ФА Купа, опет против градског ривала Ситија, који је славио прошле године на Вемблију.

Финале ФА Купа заказано је за 25. мај.

БОНУС ВИДЕО КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ: Како сам узео неколико хиљада фунти у затворској ћелији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗАКОВАН ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе

ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).

11. 02. 2025. у 07:45

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?

3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"

"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."

11. 02. 2025. у 17:12

Коментари (0)

КАЖИ ЖИКИ: Уметницу из Србије позвали у Ватикан, а онда јој поставили увредљиво питање (ВИДЕО)