РУЖНЕ СЦЕНЕ: Ево шта су "гробари" радили Звездином Хвангу на вечитом дербију
Црвена звезда и Партизан су се ове среде састали у полуфиналу Купа Србије, а тај меч је протицао уз ружне сцене у првом полувремену.

Foto: Printskrin/Arena sport
Наиме, кад год би јужнокорејски репрезентативац Ин Беом Хванг одлазио да изводи корнер за Црвену звезду, а то се дешавало код гола испред јужне трибине, где се традиционално окупљају најватренији навијачи Партизана, "гробари" - они су га гађали тзв. "топовским ударима".

Ин Беом Хванг штити бубне опне од снажних петарди којима су га "гробари" гађали на дербију у Купу / Foto: Printskrin/Arena sport
Када се први пут то десило, снажне петераде падале су неколико метара од Хванга, који је био у углу иза ког се спајају јужна и источна трибина стадиона "Рајко Митић".
Зато је он, колико-толико, мирно успевао да изведе корнер, али када је следећи пут дошао да то исто учини, они који су га гађали - били су прецизнији, па су нови топовски удари падали баш покрај репрезентативца Јужне Кореје.
Он је длановима штитио уши од експлозија које су се дешавале, па је брже-боље убацио лопту у игру, и то прилично лоше: послао ју је прејако, те је Партизан добио прилику да организује брзи контранапад.
Та акција није уродила плодом, а Хванг је, недуго затим, извео своју "освету"...
Подсетимо, пренос утакмице Црвена звезда - Партизан можете уживо да пратите на порталу "Новости".
БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез
Препоручујемо

ЗВЕЗДА РАЗБИЛА ПАРТИЗАН И УШЛА У ФИНАЛЕ КУПА! Црвено-бели могли да до врха напуне мрежу црно-белих (ВИДЕО)
24. 04. 2024. у 21:04 >> 21:04

УЕФА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта ће Белорусија да уради због ЕУРО 2024
24. 04. 2024. у 16:39

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ДУГО НИЈЕ ИМАО ОВАКАВ ЗНАЧАЈ: Партизан и Звезда укрштају копља у борби за прво место!
ПРАЗНИК српског фудбала, вечити дерби, 177. у историји биће одигран данас на "Стадиону Партизана" од 19 часова.
20. 09. 2025. у 07:20

РУСКА ЕЛИТА СТИЖЕ У БЕОГРАД! Путинова "десна рука": Долазимо због ваше религије!
Русија, откако је почео рат у Украјини, нема баш много прилике да у иностранству покаже шта зна на пољима културе, спорта или других активности којима би могла да се подичи, али ће Београд и Србија сада бити домаћини бројним руским звездама. И, човек који стоји иза свега тога, решио је да проговори о том доласку.
22. 09. 2025. у 20:06

УМРО ВЕЛИКИ ГЛУМАЦ Петровци: "Албанци ме звали 'српски шпијун', а кад треба - 'патриота'! Знам шта сам - никад ме нико није купио"
ГЛУМАЦ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је данас у 72. години, а једну од последњих улога одиграо је између осталог у филму "Руски конзул", серији "Клан", "Јужном ветру", "Сенкама над Балканом", "Бољем животу"...
22. 09. 2025. у 16:07
Коментари (0)