МЕКСИКАНЦИ ЗВАЛИ, СРБИН ИХ ОДБИО: Пауновић неће у Сантос Лагуну и Леон
ДОБАР траг оставио је Вељко Пауновић водећи Чивас Гвадалахару а о томе сведочи писање мексичких медија о понудама које су стигле на његову адресу, али их је одбио.
ФОТО: ЕПА
Српског стручњака су готово истовремено на клупи желели Сантос Лагуна и Леон, ипак 46-годишњи стручњак се љубазно захвалио и једнима и другима рекавши том приликом да понуде из ове земље за њега нису затворена књига.
Пауновић је од растанка са Гвадалахаром без посла, а претходно је седео на клупи енглеског Рединга. Тренерска лична карта некадашњег фудбалера Партизана је свакако титула светског првака освојена са омладинском репрезентацијом Србије на Мундијалу на Новом Зеланду 2015.
Да подсетимо, за његове услуге је недавно била заинтересована и Брага. Португалски клуб се ипак одлучио да до краја сезоне укаже поверење Раију Дуартеу.
Црвени ђаволи се враћају на победничку стазу: Лидс је архивиран, време је за освету Брентфорду за два претходна пораза
МАНЧЕСТЕР јунајтед у понедељак увече на Олд Трафорду дочекује Брентфорд у мечу који може бити веома важан у борби за пласман у Лигу шампиона. Домаћин је тренутно трећи на табели Премијер лиге и налази се у одличној позицији пред сам финиш сезоне.
27. 04. 2026. у 10:36
Путин је данас отишао код човека који га је учио о биткама, ево шта се тамо десило (ВИДЕО)
Најновије вести из Руске Федерације тичу се онога што је урадио Владимир Путин, председник Русије.
27. 04. 2026. у 19:34
Драма у Вашингтону: Меланија угледала спорно име на папиру, па пребледела - ево шта је заправо писао на цедуљи
МИСТЕРИОЗНИ комадић папира изазвао је бројне коментаре након инцидента са пуцњавом на вечери Удружења дописника Беле куће у Вашингтону.
27. 04. 2026. у 10:00
Коментари (0)