СВИ СУ ГЛЕДАЛИ ЗАЧУЂЕНО: Ево зашто је судија плакао са фудбалерима ПСЖ-а чим је завршен њихов меч Лиге шампиона са Борусијом

Дарко Николић
Дарко Николић

08. 05. 2024. у 16:24

Борусија из Дортмунда је и други пут за две недеље у полуфиналу Лиге шампиона победила са 1:0 екипу Пари Сен Жермена и прошла у велико финале, а по завршетку тог меча на стадион "Парк принчева" десила се несвакидашња сцена.

СВИ СУ ГЛЕДАЛИ ЗАЧУЂЕНО: Ево зашто је судија плакао са фудбалерима ПСЖ-а чим је завршен њихов меч Лиге шампиона са Борусијом

FOTO: Tanjug/AP

Заједно са фудбалерима ПСЖ-а, који су опет остали без остварења сна - освајања титуле намење клупском прваку Европе, плакао је судија.

И то чувени судија, Данијеле Орсато.

Данијеле Орсато на мечу ПСЖ - Борусија Дортмунд у Лиги шампиона / FOTO: Tanjug/AP


Иако је сцена многе збнула, плакао је из разумљивог разлога.

Наиме, 48-годишњњем Италијану ово је био последњи меч Лиге шампиона који ће судити у животу.

Орсато овог лета завршава каријеру, остало му је још само да дели правду на ЕУРО 2024, првенству Европе у фудбалу чији је домаћин Немачка, али се у Лиги шампиона прославио и, логично, тешко поднео растанак са елитним клупским фудбалом.


Чак 54 меча је судио у Лиги шампиона, укључујући и велико финале, 2020. године, када су се у Лисабону састали Пари Сен Жермен и Бајерн Минхен.


Када је последњи пут дунуо у пиштаљку на мечу у Паризу, емоције су га преплавиле и, док су играчи ПСЖ-а плакали што су остали без финала, Италијан је заплакао јер је последњи пут делио правду у Лиги шампиона.

Подсетимо, ривал Борусије у финалу биће бољи из дуела Реал Мадрид - Бајерн, који су прошле седмице у Минхену одиграли спектакуларан меч, завршен без победника, али уз четири гола (2:2). Реванш је на програму у Шпанији, ове вечери, у среду 8. маја, од 21 сат.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)