КАКАВ МЕЧ У НОВОМ САДУ: Чукарички победио Војводину, наставља се борба за Европу

08. 05. 2024. у 21:59

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког остварили су важну победе против Војводине у Новом Саду са 3:2 у 34. колу Суперлиге Србије и тако додатно закували борбу за Европу.

М. Вукадиновић

"Брђани" су одиграли одлично прво полувреме после којег су имали предност од 2:0 захвљујући погоцима Бојице Никчевића и Ђорђа Ивановића.

Очекивала се реакција тима Божидара Бандовића. Уместо тога гости су постигли и трећи гол, а у стрелце се уписао Игор Миладиновић.

Ипак, домаћин је одбио да се преда и успео је до краја утакмице да постигне два гола. Дејан Зукић је смањио у 79. минуту на 3:1, да би коначан резултат у петом минуту надокнаде поставио Алекса Вукановић.

Закувало се сада озбиљно у борби за Европу. Раднички је четврти на табели са 59, Чукарички је пети са 57, док је Војводина на шестом месту са 54. До краја првенства остало је још три кола.

БОНУС ВИДЕО: ШОК У ХУМСКОЈ: Војводина евроголом Зукића преокренула резултат