ХРАБРО срце и фантастична победа кадетске репрезентације Србије (U17) на старту Првенства Европе које се одржава на Кипру. Савладана је селекција Украјине – 1:0 (1:0) која се супериорно пласирала на шампионат, остварила је све три победе у елит рунди квалификација (против Швајцарске, Словачке и Грчке) уз убедљиву гол разлику 8:0. Успех наше селекције је тим већи, због тога све честитке играчима и селектору Јовану Дамјановићу.
ИТАЛИЈАНСКИ тенисер Јаник Синер освојио је егзибициони турнир "Слем шест краљева" у Ријаду, пошто је вечерас победио Шпанца Карлоса Алкараза са 6:2, 6:4.
НОВИ изазов за рукометашице. Српкиње сутра (18.00) у другом колу квалификационе групе 5 за одлазак на ЕП 20026, на неутралном терену у Михаловцеу (Словачка) излазе на мегдан Украјини. Наше даме очекују тежи испит него против Литваније у Београду, али верују да су кадре да остваре нову победу.
Коментари (0)