НЕВЕРОВАТАН МЕЧ ОРЛИЋА: Прштало од голова, а о одлуци судије на мечу против Чешке ће се причати (ВИДЕО)

А. И.

26. 05. 2024. у 21:45 >> 21:47

ФУДБАЛЕРИ Србије до 17 година пласирали су се у четвртфинале Европског првенства за фудбалере, а у последњем колу А групе одиграли су невероватан меч против Чешке Републике коју је ривал добио резултатом 4:3.

Василије Костов Србији је донео вођство 1:0 у седмом минуту, нису стигли прописно ни да се зарадују фудбалери наше селекције, а Јосеф Коларжик је поравнао неколико секунди касније на 1:1.

У 21. минуту Богдан Костић донео је "орловима преокрет. Он је био на снази све до 64. минута, и то због велике грешке судије.

Наиме, Карел Белжик затресао је мрежу са беле тачке, а мишљење многих је да ово није требало да буде једанаестерац.

Још једном је Србија дошла до вођства у 72. минуту. Михајло Цветковић био је стрелац за 3:2, а онда је уследила завршница за инфаркт.

Прво је Белжик другим голом поравнао, а Јакуб Колишек у трећем минуту надокнаде поставио коначних 4:3.

БОНУС ВИДЕО: Печат најбољег - Које рекорде сада јури Новак Ђоковић?

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло Јуриииш! - нису се провели добро (ВИДЕО)

АЛБАНЦИ НАПАЛИ СРПСКЕ НАВИЈАЧЕ! Почели тучу на ЕУРО 2024, али када се чуло "Јуриииш!" - нису се провели добро (ВИДЕО)

Пред дерби меч 1. кола Европског првенства у фудбалу, у коме играју Србија и Енглеска, много тога бурног дешава се и на улицама Немачке, земље-домаћина ЕУРО 2024.

16. 06. 2024. у 16:40 >> 18:14