ХАОС У ХРВАТСКОЈ! Изрешетан аутомобил спортског директора Осијека
Из Хрватске стиже шокантна вест, изрешетан је аутомобил спортског директора Осијека Хосеа Бота.
Foto: Profimedia
Нападачи су му изрешетали ауто на паркингу у Шамачкој улици у Осијеку. У "фолксваген артеон" је испаљено 7 хитаца у шофершајбну на месту возача.
Овај инцидент догодио се у ноћи која је иза нас. Изрешетан ауто је уочио Ботов сународник из Португалије Алфредо Алмеида, кога је он недавно довео на место координатора омладинске школе.
Када је Алфредо угледао застрашујући призор, одмах је позвао полицију која је дошла на лице места.
Иначе, 58-годишњи Бото је током каријере обављао функције директора у Шахтјору и ПАОК-у, а у Бенфици је радио као скаут.
Бонус видео: Новак Ђоковић - Пет тајни због којих је најбољи на свету
Препоручујемо
НАЈЕЗДА ЗМИЈА НА ОСТРВУ У ЈАДРАНУ: Чудно се понашају - грађани у паници
28. 05. 2024. у 11:11
ДИРЕКТАН СУДАР ДВА ВОЗИЛА: Мушкарац остао на месту мртав, повређени хоспитализовани
28. 05. 2024. у 08:01
У РОВИЊУ КАО НА РАТИШТУ: Младић испалио тридесетак хитаца из ваздушне пушке у парку
27. 05. 2024. у 17:56
Борба за друго место се захуктава: Партизан без капитена на "Карађорђу"
У наставку Суперлиге Србије фудбалери Војводине ће данас у Новом Саду од 17 часова дочекати Партизан.
22. 04. 2026. у 09:39
Највеће појачање на свету! Цела планета прича о фудбалеру из Србије (ВИДЕО)
Најновије вести из српског спорта су више него интересантне.
21. 04. 2026. у 19:40
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)