УДИНЕЗЕ ИМА НОВОГ ТРЕНЕРА: Аустријанац српског порекла преузео тим из Серије А
УСПЕО је Фабио Канаваро у мисији да остави Уденезе у Серији А. Ипак, легендарни италијански фудбалер није остао на клупи "зебри" које су пронашле замену за њега.
Фото: EPA-EFE/Leszek Szymanski
У питању је аустријски тренер српског порекла Коста Руњаић који је званично промовисан у новог шефа стручног штаба тима из Удина.
Удинезе је изразио задовољство што је клуб довео стратега који форсира фудбал јаког темпа, који одлично ради са младим играчима и инсистира на техничкој и тактичкој обучености играча.
"Зебре" су прошлу сезону окончале на 15. месту Серије А са 37 бодова, имале су само два више од Фрозинонеа који се преселио у ранг ниже.
Руњаић је у каријери водио Ален, Дармштад, Дуизбург, Кајзерслаутерн, Минхен 1860, Погон и Легију из Варшаве.
БОНУС ВИДЕО: НАСТАВЉА СЕ МИСИЈА ЕУРО 2024: Орлови у добром расположењу на другом тренингу у Аузбургу
Препоручујемо
УЕФА ДОНЕЛА ОДЛУКУ: Познато ко суди утакмицу Србија - Енглеска на ЕУРО 2024
14. 06. 2024. у 10:39
НИКО КАО НОВАК ЂОКОВИЋ: Овај податак показује доминацију српског тенисера
14. 06. 2024. у 09:58
ТЕЖАК ЗАДАТАК ПРЕД БАРСЕЛОНОМ: "Жута подморница" зна како се побеђује лидер првенства - нечијој серији победа долази крај
НА стадиону „Серамика“, популарном Мадригалу, у недељу поподне биће одигран један од најзанимљивијих мечева кола у Ла лиги, где ће водећа Барселона гостовати трећепласираном Виљареалу.
21. 12. 2025. у 09:04
ДЕЛИЈЕ И ГРОБАРИ ПЛАЧУ! Звездаш довео деду од 96 година први пут на стадион Партизана - оно што се тамо десило, сви ће памтити (ВИДЕО)
Најновије вести из фудбала - прилично су емотивне.
22. 12. 2025. у 16:43
АМЕРИКАНАЦ ЈАСАН: "Украјинци, приватно, признају да ће изгубити Доњецк, али..."
ПОТПРЕДСЕДНИХ САД Џеј Ди Венс изјавио је данас да су територијална питања кључна тачка спорења у преговорима.
22. 12. 2025. у 19:29
Коментари (0)