''ПАРНИ ВАЉАК'' КРЕЋЕ ДА МЕЉЕ: Партизан у понедељак започиње припреме за наредну сезону

Филип Милошевић

15. 06. 2024. у 12:50

Фудбалери Партизана у понедељак, 17. јуна почињу припреме за нову сезону, саопштио је данас клуб из Хумске.

ПАРНИ ВАЉАК КРЕЋЕ ДА МЕЉЕ: Партизан у понедељак започиње припреме за наредну сезону

FOTO: M. Vukadinović

Како је наведено, нови-стари тренер Александар Станојевић ће у трећем мандату на клупи "црно-белих" извршити прозивку екипе у понедељак у 10 часова у Спортском центру Телеоптик.

Екипа ће до 19. јуна радити у Београду, а од 20. до 28. јуна ће обавити базични део припрема у Словенији, у Термама Чатеж, где је планирано да "црно-бели" у одиграју и два контролна меча, против локалног клуба Браво и Борца из Бањалуке.

Експедиција Партизана ће се из Словеније вратити у Београд, да би се 1. јула преселила у Русију, где ће одиграти "братски турнир", на ком ће играти против московских клубова Динама, 3. јула и ЦСКА 7. јула.

Нову сезону Партизан отвара 20. јула гостовањем у Крушевцу против Напретка у првом колу Суперлиге Србије.

Партизан ће прве европске утакмице, у квалификацијама за Лигу шампиона, играти 23. и 30. јула, а после жреба 19. јуна сазнаће да ли ће му ривал бити Фенербахче или кијевски Динамо.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“


   

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)