НЕ СМИРУЈЕ СЕ СИТУАЦИЈА ШИРОМ НЕМАЧКЕ! Стигло ново упозорење: Навијачи што пре да напусте подручје, тамо није безбедно
ЕВРОПСКО првенство у фудбалу само што је почело, а не престају хаотичне ситуације на улицама широм Немачке.

Foto: Profimedia
Међутим, напето је и у Франкфурту где ће сутра снаге одмерити Белгија и Словачка.
Већ сада, белгијска полиција изричито упозорава на кварт железничке станице у Франкфурту.
Белгијски полицајац и стручњак за навијаче изјавио је да тамо уопште није безбедно.
- Употреба тешких дрога на улици је нормална. Пролазници су малтретирани, наркомани траже новац. Страни медији то подручје описују као земљу зомбија, а то је управо оно што јесте. Тамо није безбедно - рекао је он и послао упозорење свим белгијским навијачима:
- Молимо навијаче да напусте подручје станице што је пре могуће!
У Франкфурту се сутра очекује око 15.000 белгијских навијача.
Препоручујемо

ГОЛМАН ЕНГЛЕСКЕ ЗНА ОДАКЛЕ МУ ПРЕТИ ОПАСНОСТ: Велике су шансе да нам он да гол
16. 06. 2024. у 14:04

ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ПОЛИЦИЈА ПУЦА НА НАВИЈАЧА: Појавио се снимак хаоса у Хамбургу (ВИДЕО)
16. 06. 2024. у 14:01

ЛУКА ЈОВИЋ ЈЕ СРУШИО ИНТЕРОВЕ СНОВЕ О ТРИПЛЕТИ: Барселона је поново пробуђена европска сила
ПОСЛЕ ремија у спектакуларној првој утакмици полуфинала, Интер и Барселона укрштају копља и у реваншу, овога пута на "Ђузепе Меаци", где ће нешто пасти коначна одлука о финалисти Лиге шампиона.
06. 05. 2025. у 07:45

РУСИЈА У ШОКУ! Звезда Русије узела српско држављанство уместо руског
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега бројни руски врхунски спортисти не могу да учествују на међународним надметањима. Услед тога је једна звезда Русије решила да промени спортско држављанство - и узме српско..
06. 05. 2025. у 12:28

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)