ИМАМО ПУНО ПОВЕРЕЊЕ: Тренер Лајпцига продужио уговор до 2026. године

Јелена Симаиновић

19. 06. 2024. у 16:48

Немачки фудбалски тренер, Марко Розе продужио је уговор са Лајпцигом до 2026. године.

ИМАМО ПУНО ПОВЕРЕЊЕ: Тренер Лајпцига продужио уговор до 2026. године

Foto: Profimedia

Марко Розе (47) је имао уговор са Лајпцигом до јуна 2025. године, али је данас одлучио да продужи сарадњу са немачким клубом за још једну сезону.

- Срећан сам што настављам сарадњу са Лајпцигом. Веома сам задовољан у клубу. Знамо да можемо и да желимо више. Амбициозни смо и желимо да се фокусирамо на оно што је пред нама - рекао је Розе, преноси званични сајт клуба.

Фото: ЕПА

Фудбалери Лајпцига су прошлу сезону завршили на четвртом месту на табели Бундеслиге. Овај клуб ће и наредне сезоне играти у Лиги шампиона.

Марко Розе је тренер Лајпцига од 2022. године, а пре тога је водио Борусију Дортмунд, Борусију Менхенгладбах и Салцбург.

БОНУС ВИДЕО "ИСТИНА ЈЕ..." Реакција Владана Милојевића након ремија на мечу Војводина - Звезда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио

АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио

Денвер нагетс и Оклахома сити тандер састаил су се у полуфиналу Западне конференције НБА плеј-офа, а иако Никола Јокић са саиграчима није успео да у мајсторици надигра ривале, остварио је нешто невероватно.

19. 05. 2025. у 22:45

Коментари (0)

ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА РАФУ НАДАЛА: Ролан Гарос припрема изненађење за Шпанца