ПАЛЕ СЕ МАШИНЕ НА "ЧАИРУ": Раднички добија најмодернију травнату подлогу, постављање већ почело (ФОТО)
ЈЕДАН од стадиона који је најчешће на тапету јавности због услова за игру и неадекватне траве свакако је у претходним годинама био Чаир, али то више ускоро неће бити случај.

ФОТО: А. Илић
Главни терен стадиона Чаир добија нову подлогу, а истовремено се за тренинге сређује и помоћни терен са вештачком подлогом.
После пет година, од постављања нове траве, машине су поново ушле на нишку оронулу фудбалску лепотицу, тренутно се скида стара трава, док ће нова - хибридна бити постављена након тога.

ФОТО: ФК Раднички Ниш
Комбинација природне и вештачке траве биће лакша за одржавање и требало би да обезбеди већи квалитет фудбала навијачима у Нишу.
Раднички се до недеље припрема на Чаиру, након чега се 30. јуна "Реал са Нишаве" сели у бугарски Бањско.

ФОТО: ФК Раднички Ниш
Нишлије у првом колу гостују Чукаричком, а у другом 27. јула дочекује ТСЦ.
Надају се на Чаиру да ће терен бити спреман за друго коло, а у случају да тако не буде, логично је да уводни меч на домаћем терену Раднички игра у Лесковцу.
Рок за извођење радова на главном терену је 45-60 дана.
БОНУС ВИДЕО: Овако се у Мадриду славила 15. титула у Лиги шампиона
Препоручујемо

ЕУРО 2024 (11. дан) Албанци и Хрвати опет шокирали свет, Шпанци на трибинама одушевили Србију, а Италијани на терену!
24. 06. 2024. у 12:00 >> 23:13

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за среду
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
02. 07. 2025. у 07:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

ТО ЈЕ ГЛАВНИ ИЗВОР ПРИХОДА: Ево чега Тони није хтео да се одрекне након развода од Драгане
ДРАГАНА је остала власница телевизије и дворца у Бечу.
03. 07. 2025. у 08:04
Коментари (0)