ЈОВЕЉИЋ НАСТАВЉА ДА "ИЗЛУЂУЈЕ" АМЕРИКУ: Србин поново стрелац за Лос Анђелес галакси

30. 06. 2024. у 11:15

Фудбалери Лос Анђелес Галаксија победили су јутрос у гостима екипу Сан Хозеа резултатом 3:0 у мечу МЛС лиге.

ЈОВЕЉИЋ НАСТАВЉА ДА ИЗЛУЂУЈЕ АМЕРИКУ: Србин поново стрелац за Лос Анђелес галакси

ЛА Галакси је повео у 37. минуту голом Џозефа Пејнтсила после контранапада. Предност је дуплирао Дејан Јовељић у 72. минуту.

Коначан резултат поставио је Маурисио Куевас у другом минуту зауставног времена утакмице. ЛА Галакси се тренутно налази на другом месту на табели Западне конференције МЛС лиге са 40 бодова, док је Сан Хозе на четрнаестој позицији са 11.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Јовељић (24) је ове сезоне на 19 утакмица постигао 12 голова и уписао шест асистенција.

Српски фудбалер је за репрезентацију одиграо шест мечева и постигао два гола.

БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену