ЗВАНИЧНО! Марио Јурчевић потписао за Партизан

Марко Паунић
Марко Паунић

02. 07. 2024. у 14:20

Словеначки фудбалер Марио Јурчевић потписао је четворогодишњи уговор са Партизаном, саопштио је данас београдски клуб.

ЗВАНИЧНО! Марио Јурчевић потписао за Партизан

FOTO: FK Partizan

"Јурчевић (29) игра на позицији левог бека, а прошлу сезону је провео у Аполону са Кипра, где је одиграо 28 утакмица, постигао два гола и забележио три асистенције", саопштио је Партизан на друштвеној мрежи Икс (X).

Јурчевић ће у Партизану носити дрес са бројем 32. Он је пре Аполона играо за Осијек, Алуминиј, Радомље и Олимпију из Љубљане.

За репрезентацију Словеније одиграо је четири меча. Јурчевић је пето појачање Партизана у летњем прелазном року.

Уговоре са "црно-белима" су раније потписали Ђорђе Јовановић, Нихад Мујакић, Кервин Аријага и Ибрахим Зубаиру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!

КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!

Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, није протекло како се Србија надала, а после елиминације наших "орлова" већ у осмини финала, све је више жамора о томе да ће селектор "орлова" Светислав Пешић уступити то место некоме другоме.

08. 09. 2025. у 18:04 >> 18:05

Коментари (0)

КОШАРКАШКА ТРАНСФЕР БОМБА! Пала одлука ко мења Светислава Пешића?!