ЗВЕЗДА СИЛНА НА ПРИПРЕМАМА У РУСИЈИ: Овако су црвено-бели победили Сочи у Санкт Петербургу

Александар Илић

05. 07. 2024. у 13:53

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде тријумфом су отпочели учешће на Купу пријатељства у Русији. Изабраници Владана Милојевића славили су против Сочија 2:0 (2:0).

Тренер црвено-белих извео је комбиновани састав, а шансу на мечу дао је већини играча.

Добро је Звезда играла против руског ривала, а све су пулени Владана Милојевића решили у шест минута.

КЛИКНИ И УЗМИ 3000 БОНУС
ДОБРОДОШЛИЦЕ БЕЗ ДЕПОЗИТА

Прво је Шериф Ендиаје затресао мрежу у 38. минуту, а коначан резултат поставио је Лазар Јовановић у 44.

Црвена звезда ће на Купу пријатељства у Русији играти за три дана (8. јула) против Зенита, а потом 12. јула против Таљареса.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - СОЧИ / 2:0

Стадион: Гаспром арена.

Стрелци: Шериф Ндиаје у 38. и Лазар Јовановић у 44. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (4-2-3-1): Гутеша - Мимовић, Ђига, Лековић, Родић - Далсио, Илић (од 57. Канга) - Јовановић, Шљивић (од 46. Кнежевић), Катаи (од 46. Анан) - Ндиаје.

СОЧИ (4-3-3): Дегтев (од 67. Заболотњи) - Магал, Алвес, Суслов (од 67. Литвинов), Макарчук (од 67. Зајка) - Кравцов, Саведра, Левин (од 67. Макаров) - Крамарић, Сафронов, Гуарирапа.

БОНУС ВИДЕО: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, нису се добро провели

ЗВЕЗДА НАПАДА РУСКОГ ШАМПИОНА: Црвено-беле очекује најтежа утакмица на припремама за идућу сезону

ЗВЕЗДА НАПАДА РУСКОГ ШАМПИОНА: "Црвено-беле" очекује најтежа утакмица на припремама за идућу сезону

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде настављају са својим припремама за надолазећу сезону, а данашњи ривал биће им руски шампион Зенит из Санкт Петербурга (18.30).

08. 07. 2024. у 07:30