БАЈЕРН ДОВЕО ВЕЗИСТУ: Баварци се појачали из Премијер лиге
ДОСАДАШЊИ фудбалер Фулама и португалски репрезентативац Жоао Палиња потписао је уговор са Бајерном до 30. јуна 2028. године, саопштио је овог четвртка немачки клуб.
ФОТО: Танјуг/АП
Финансијски детаљи нису саопштени, али тамошњи медији наводе да су Баварци пристали да Фуламу плате обештећење од 50 милиона евра плус бонусе.
Овај 29-годишњак је последње две сезоне био члан "колибара", а пре тога је играо за Спортинг, Мореиренсе, Белененсес и Брагу. Он је прошле сезоне за тим из Лондона одиграо 39 утакмица у свим такмичењима и постигао је четири гола.
- Ово је један од најсрећнијих дана у мом животу. Прешао сам у један врхунски европски клуб, што је за мене остварење сна. Радујем се атмосфери и навијачима на "Алијанц арени". Желим да освајам титуле са Бајерном - рекао је Палиња, преноси званични сајт клуба.
Палиња је играо за репрезентацију Португалије на Европском првенству у Немачкој. Он је играо четири утакмице, пропустио је само дуел првог кола са Чешком.
БОНУС ВИДЕО: САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО: Ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
14. 05. 2026. у 06:30
"ГРОБАРИ" У ЕУФОРИЈИ! КК Партизан спремио још једну спектакуларну вест!
Најновије вести из КК Партизан одушевиће све "гробаре".
14. 05. 2026. у 14:45
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)