БАВАРЦИ ЗАВРШИЛИ ПОСАО ОКО ДОВОЂЕЊА ПОРТУГАЛЦА: Палиња у Бајерну за 50 милиона
ДОСАДАШЊИ фудбалер Фулама и португалски репрезентативац Жоао Палиња потписао је уговор са Бајерном до 30. јуна 2028. године, саопштио је данас немачки клуб.
Фото: EPA-EFE/ESTELA SILVA
Финансијски детаљи нису саопштени, али немачки медији наводе да је Бајерн пристао да Фуламу плати обештећење од 50 милиона евра плус бонусе.
Палиња (29) је последње две сезоне био члан Фулама, а пре тога је играо за Спортинг, Мореиренсе, Белененсес и Брагу. Он је прошле сезоне за Фулам одиграо 39 утакмица у свим такмичењима и постигао је четири гола.
"Ово је један од најсрећнијих дана у мом животу. Прешао сам у један врхунски европски клуб, што је за мене остварење сна. Радујем се атмосфери и навијачима на Алијанц арени. Желим да освајам титуле са Бајерном", рекао је Палиња, преноси званични сајт клуба.
Палиња је играо за репрезентацију Португалије на Европском првенству у Немачкој.
Препоручујемо
"ЂОКОВИЋ ЈЕ ГОАТ, СИНЕР ЈЕ ФАВОРИТ НА ТРАВИ!" Бјерн Борг пред почетак Вимблдона
29. 06. 2026. у 09:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БРАЗИЛ НЕ СМЕ ДА ПОТЦЕНИ ЈАПАН! "Самураји" су већ показали да знају како се побеђује "селесао"
БРАЗИЛ и Јапан укрстиће копља у једном од најзанимљивијих мечева прве нокаут фазе Светског првенства. Дуел на стадиону "НРГ стадиону" у Хјустону доноси окршај победника групе "Ц" и другопласираног тима групе "Ф" (19.00), а победника у осмини финала чека бољи из обрачуна Норшвеке и Обале Слоноваче.
29. 06. 2026. у 07:00
"СТРАШАН" МЕЧ АУСТРИЈЕ И АЛЖИРА! Марко Арнаутовић стрелац, обе селекције обезбедиле оно што су желеле!
Фудбалери Аустрије и Алжира одиграли су меч 3. кола групне фазе и на крају утакмице семафор је показивао 3:3.
28. 06. 2026. у 05:59 >> 01:26
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)