СУПЕРЛИГАШКА СЦЕНА У НЕОБИЧНОМ ИЗДАЊУ У СЕЗОНИ 2024/2025: Пола лиге "подстанари"
ИМТ је још један у низу клубова из елитног ранга српског фудбала који ће наредне сезоне своје утакмице као домаћин играти на другој локацији.
![СУПЕРЛИГАШКА СЦЕНА У НЕОБИЧНОМ ИЗДАЊУ У СЕЗОНИ 2024/2025: Пола лиге подстанари СУПЕРЛИГАШКА СЦЕНА У НЕОБИЧНОМ ИЗДАЊУ У СЕЗОНИ 2024/2025: Пола лиге подстанари](/data/images/2020-07-15/3819_sp-lopta-ilustracija-np_fmob.jpg)
Фото: Н. Параушић
"Трактористи" су обавестили Суперлигу да ће све мечеве са сезону 2024/2025. као домаћини играти на стадиону "Лагатор" у Лозници и на тај начин су додатно проширили списак "подстанара" у елитном рангу.
Од раније је познато да ће ОФК Београд бити домаћин у Зајечару, Раднички из Крагујевца у Лесковцу, а Текстилац у Бачкој Паланци. И то није све пошто ће неколицина Суперлигаша на старту сезоне бити дислоцирана због радова на промени травнате подлоге. Тако ће Младост из Лучана привремено бити домаћин у Ужицу, Нови Пазар на свом помоћном терену, Раднички из Ниша у Лесковцу, а Напредак по свему судећи у Лозници.
Прво коло (20.јул) - Београд: Црвена звезда - Јединство Ужице: Младост - ОФК Београд Бачка Паланка: Текстилац - Војводина Нови Пазар: Нови Пазар - Спартак Београд: Чукарички - Раднички Ниш Бачка Топола: ТСЦ - ИМТ Лесковац: Раднички 1923 - Железничар Лозница: Напредак - Партизан.
![ПАВЛОВИЋ ПРЕДВОДИ МИЛАН У ЛИГИ ШАМПИОНА: Росонери би да искористе лошу атмосферу у редовима некадашњег првака Европе ПАВЛОВИЋ ПРЕДВОДИ МИЛАН У ЛИГИ ШАМПИОНА: Росонери би да искористе лошу атмосферу у редовима некадашњег првака Европе](/data/images/2024-08-17/518371_profimedia-0898916047_kf.jpg?time=1739345356)
ПАВЛОВИЋ ПРЕДВОДИ МИЛАН У ЛИГИ ШАМПИОНА: "Росонери" би да искористе лошу атмосферу у редовима некадашњег првака Европе
У првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона, Фејенорд ће на "Де Кајпу" угостити Милан (21.00).
12. 02. 2025. у 07:45
![ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез! ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!](/data/images/2021-03-19/76766_873x400_kf.jpg?time=1739378233)
ХРВАТСКА ЗАТЕЧЕНА ИСТИНОМ: Здравко Мамић узбуркао страсти невероватном конференцијом за штампу, најавио и шок-потез!
Чувени Здравко Мамић (65), дуго година "алфа и омега" ФК Динамо Загреб, један је од најуспшенијих фудбалских бизнисмена у Европи када се узме у обзир невероватан број огромних трансфера из "модрих" у Европске клубова, али га хрватско правосуђе сада терети да је оштетио државни буџет, због чега се он скрива у Босни и Херцеговини. А оданде, из БиХ, он је најавио нови потрес: одржавање ванредне конференције за штампу. И, на њој "нема о чему није говорио".
12. 02. 2025. у 16:10
![3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми? 3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: Томпсон - то није будала! Наши хероји су давно починили масакр, а чији смо ми?](/data/images/2025-02-11/571873_vedrana-rudan-zoran-milanovic-marko-perkovic-tompson-foto-yt-printscreen-profimedia-ata-images-2_kf.jpg?time=1739290351)
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)