ПОРАЗ ЗВЕЗДЕ У РУСИЈИ: Аргентински клуб победио српског првака

12. 07. 2024. у 19:02

Фудбалери Црвене звезде изгубили су од Таљереса 1:0 у последњој утакмици "Турнира пријатељства" у Санкт Петербургу.

Црвено-белима је дуел са вицешампионом Аргентине генерална проба пред старта нове сезоне и дуела против убског Јединства који се игра 20. јул са почетком од 20 часова.

Тренер црвено-белих Владан Милојевић није могао да рачуна за данашњи меч на повређеног голмана Омрија Глазера, капитена Уроша Спајића и везисту Мирка Иванића.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Фудбалери Таљереса повело су у раној фази утакмице, већ у другом минуту, када је Мартинез искористио лошу реакцију Родића и савладао Гутешу.

Могао је првак Србије да изједначи до одласка на велики одмор, али је Шериф Ендиај пропустио две велике прилике. Покушавали су и Пума Родригез и Ин Бом Хван, али промене резултата није било.

Иако је утакмица пријатељског карактера виђено је много оштрих стартова, а фудбалер Таљереса Маркос Портиљо је искључен у првом минуту судијске надокнаде због два жута картона.

Ипак, аргентински тим ће у другом делу ипак играти са 11 фудбалера на терену.

Исту судбину као и Портиљо, два жута картона, доживео је Лука Илић у 71. минуту, а њега је тада заменио Никола Кнежевић. После свега виђеног у 90 минута за тренера Милојевића је најважније да се нико није повредио, пошто су фудбалери Таљереса играли као да им од ове утакмице зависе каријере, па су често претеривали у агресивности.

Подсетимо, црвено-бели су још пре данашњег меча освојили "Турнир пријатељства", пошто су савладали Сочи и Зенит.

БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену