САМО ЈЕ МАРАДОНА ОВАКО ШОКИРАО ЕНГЛЕСКУ: Српкиња дала Енглескињама гол за памћење, пенал у 90. спречио сензацију (ВИДЕО)

Новости онлине

17. 07. 2024. у 15:50

Женска омладинска репрезентација Србије је после пораза од Француске са 3:1 на "У19" УЕФА Европском првенству "имала у шаци" моћну Енглеску - водила је спектакуларним голом Нине Матејић, а онда су се Енглескиње у 90. минуту домогле ремија, 1:1, поготком из пенала.

Screenshot / УЕФА

На завршном турниру у Литванији, Матејићева је у 68. минуту извела сензационални продор, "зачињен" пируетом, пре него што је довела Србију у вођство.

Ево како је изгледао тај спектакуларни гол:

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Међутим, у 90. минуту Ендерби је поравнала резултат прецизно изведеним једанаестерцем, чиме је наша национална селекција, коју као селектор предводи Лидија Стојкановић, дошла на руб елиминације.

Наиме, на табели групе А води Енглеска са четири бода, Француска има три, али из само једног меча, Србија има овај један, а Литванија нула.

Две екипе иду даље.

У суботу, у последњем колу, састају се Енглеска - Француска, док ће тада српске омладинке играти против Литваније која је је са чак 10:0 изгубила од енглеске селекције.

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

ЛАК ПОСАО ЗА ЏЕЛАТА ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: Луда шума је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛАК ПОСАО ЗА "ЏЕЛАТА" ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ И ПАРТИЗАНА: "Луда шума" је прошле седмице показала да је квалитетнији тим од грузијског првака

ЛУДОГОРЕЦ са залихом од два гола долази на ноге Динаму Батумију на "Адјарбет арену" у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона (19.00).

17. 07. 2024. у 07:30