АЛБАНЦИ ХОЋЕ ДА ПУКНУ ОД МУКЕ! Србин им опалио шамар који ће дуго да памте (ВИДЕО)

Новости онлине

18. 07. 2024. у 07:54

Фудбалери Борца пласирали су се у друго претколо Лиге шампиона победом над албанском Егнатијом после извођења пенала.

Борац је прокоцкао предност из Бањалуке (1:0). Албанци су славили у регуларних 90. минута код куће са 2:1, па је меч квалификација за Лигу шампиона отишао на продужетке, а потом и на пенале.

Егнатија је рано дошла до предности. Ибрахимоглу је погодио већ у 17. минуту, те тако анулирао предност Бањалучана из прве утакмице. Борац је изједначио 13 минута касније голом Лукића, што је био и коначан резултат првих 45 минута. Коначних 2:1 у регуларних 90 минута поставио је Доукоу у 82. минуту и тако свом тиму донео продужетке, где није било голова, па су о пролазу одлучили пенали.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Тамо је Борац био успешнији са 4:1, па ће у другом претколу Лиге шампиона на мегдан Паоку, док ће Албанци снаге одмерити са Викингуром у другом претколу Лиге конференција.

Иначе, током целе утакмице, али и пре, на стадиону су виђене срамне провокације Албанаца. Најпре су са разгласа пуштали песме посвећене терористичкој ОВК, да би навијачи потом скандирали "УЧК" и "Убиј Србина".

На крају је Албанцима "освету" сервирао млади крилни нападач Давид Чавић који се на терену крстио након победе. Резервиста који је на терен крочио у 86. минуту преузео је одговорност и погодио за победу у четвртој серији пенала против албанског тима, за потпуни мук на стадиону у Елбасану.

Након што је лопта погодила мрежу, Чавић се окренуо ка клупи за резерве свог тима и три пута се прекрстио пре него што су саиграчи стигли до њега да заједно прославе велику европску победу бањалучког тима.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез