уживоЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈЕДИНСТВО УБ: Каква утакмица! Навијачи на "Маракани" уживају (ВИДЕО)

20. 07. 2024. у 19:00 >> 20:49

Фудбалери Црвене звезде и Јединства из Уба играју утакмицу првог кола Суперлиге Србије на стадиону "Рајко Митић", а меч можете уживо пратити на порталу "Новости".

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЈЕДИНСТВО УБ: Каква утакмица! Навијачи на Маракани уживају (ВИДЕО)

Црвена звезда - Јединство Уб 3:0

Друго полувреме:

60' - Сјајну прилику за Јединство је сада имао Фереира. Шутирао је са неких тридесетак метара, али је лопта отишла мало преко пречке. Нема сумње да је погодио да би ово био један од најлепших голова у овом колу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

58' - Тренер Јединства Иван Радовановић прави измене. Милановића мења Саидов, а Стојановића Ракић.

21.15 -  Овако је Катаи донео звезди трећи гол.

55' - Поново прилика за Звезду, али се Шериф овај пут није највбоље снашао.

53' - ГОЛ! Катаи је поново показао мајсторију. Хванг га је сјајно пронашао и дао му лопту, али је поново Звездин капитен показао зашто га зову "магико".

52' - Хванг је лако прошао Димитрића и практично се дошетао до гола, али су играчи Јединства сјајно реаговали и спречили да Звезда дође до трећег поготка.

49' - Сјајно је Шљивић прошао по страни, ушао у шеснаестерац, али је потом направио фаул у нападу и лопта је за Јединство.

47' - Одмах је Катаи направио опасност пред голом Јединства, али је лопта завршила у корнеру.

45' - Почело је друго полувреме! Са центра су кренулу фудбалери Јединства. Шљивић је заменио Луку Илића који је забележио сјајну партију.

21.05 - АПСУРД СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Тренер Јединства може да уђе у игру кад год жели, а разлог је невероватан

Прво полувреме:

45' + 1' - Крај првог полувремена! Црвена звезда води са 2:0 на овом сусрету и у потпуности контролише игру. Били су бољи изабраници Владана Милојевића у свим параметрима од Убљана и заслужено стекли врло лепу предност пред одлучујућих 45 минута.

45' - Судија је продужио прво полувреме за још један минут.

43' - Поново је добра прилика била за Звезду. Из прекида је шутрао Хванг, али Јовановић је сконцентрисан и шаље лопту у корнер.

42' - Сада се и Јединство окушало пред голом Илића. Мимовић је испао, а Перез шутирао главом, али је била тешка позиција и није било поготка.

41' - Поново је Лука Илић имао сјајну прилику након асистенције Мимовића. Лопта је отишла преко гола.

39' - И даље црвено-бели држе посед и контролишу игру, али не нападају толико, већ стрпљиво чувају резултат.

32' - Пробали су играчи Јединства из прекида, али непрецизно.

30' - Сјајна прилика сада за Катаија, али је капитен Звезде био непрецизан.

28' - Опао је темпо игре сада. Звезда је мало "спустила гас" након два ефектна гола.

20.26 - Овако су црвено-бели дуплирали вођство

22' - ГОЛ! Поново Ендијае на асистенцију Илића, овога пута са леве стране.

Шериф и Илић у загрљају после гола за Црвену звезду против Јединства/ФОТО: М. ВУкадиновић

20.23 - Ево како је Звезда повела

21' - Опет је Ендијае пробао, али је лопта отишла мало поред гола.

18' - ГОЛ! Ендијае је добио лопту са десне стране и матирао Јовановића.

Шериф Ендијае прославља гол у Суперлиги Србије против Јединства/ФОТО: М. ВУкадиновић

15' - Један опасан напад Звезде. Родић је центрирао ка Ендијаеу, али је Сисе избацио у корнер.

10' - Сада су Убљани дошли до гола Звезде, Миладиновић је шутирао, но непрецизно.

9' - Још једном је мајсторију показао Лука Илић. Прошао је сјајно по страни и био сам пред голом Уба, али је шутирао превисоко.

5' - Катаи је шутирао и изборио нови корнер.

3' - Одмах су запретили црвено-бели! Лука Илић је покушао, потом и Ђига али је Јовановић сјајно интервенисао. Корнер за Звезду.

1' - Меч је почео! Са центра су кренули фудбалери Црвене звезде!

20.00 - Пре самог меча, легенда Црвене звезде и Уба, Душан Савић је извео почетни ударац.

Душан Савић изводи почетни ударац на мечу Црвена звезда - Јединство Уб/ФОТО: М. ВУкадиновић

19.32 - Подсетимо како је Владан Милојевић најавио "премијеру" у сезони 2024/2025 - "ВОЛЕО БИХ ДА НАВИЈАЧИ ОБОРЕ РЕКОРД ИЗ 2014. ГОДИНЕ": Тренер црвено-белих пред меч са Јединством

Састави:

Црвена звезда: М. Илић - Мимовић, Ђига, Стојић, Родић - Далсио, Хван - Пума, Л. Илић, Катаи - Ендијај.

Јединство Уб: В. Јовановић - Голубовић, Сезеј, Станојевић - Радивојевић, Фереира - Додеровић, Димитрић, Миладиновић - Миловановић, Перез.

Уочи меча:

Седмоструки узастопни шампион Србије, Црвена звезда, овогодишњу одбрану круне започињу на свом стадону против новајлије у Суперлиги екипе Једниства из Уба. Убљани су довели неколико иностраних фудбалера током лета и желе да докажу да неће бити "лак залогај" низакога међу српском фудбалском елитом, док црвено-бели не желе да дозволе изненађење на премијеру сезоне 2024/2025 и то пред својим навијачима. По изјавама које су давали фудбалери Звезде, као и стратег Владан Милојевић, види се да су сви силно мотивисани да пред својим навијачима победом започну сезону. Биће ово прилика да се Милојевићев тим још уигра и припреми за оно што их чека крајем августа, а то су квалификације за Лигу шампиона.

БОНУС ВИДЕО: Химна Србије и Русије на мечу Сочи - Црвена звезда