"КИША ЈЕ ПОМОГЛА ЗВЕЗДИ": Милојевић одушевљен победе над старту сезоне
Фудбалери Црвене звезде победом над Јединсвом са Уба отворили су нову сезону у СУперлиги Србије, црвено-бели су славили резултатом 4:0, а након меча Владан Милојевић изнео је своје утиске.

FOTO: FK Crvena zvezda
Тренер актуелног шампиона задовољан је игром коју су његови пулени приказали на отварању сезоне.
- Прво честитам играчима и дивној публици. Киша нас је обрадовала. Било је спарно током дана. Расхлађење је помогло да пруже бољи перформанс него што би био. Честитам противнику. Јединство жели да игра, није нам било лако. Похвалио бих своје играче. Испуњавали су све што смо тражили од њих. Прва је утакмица после припрема, тешке су ноге. Имамо још да радимо. Биће простора за све. Сутра имамо тренинг, одмор и идемо даље.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима
Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.
22. 10. 2025. у 08:34

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

ГОВОРИО САМ "НЕМОЈ", НИЈЕ МЕ ПОСЛУШАО: Хасан продао кућу, син му се коцкао - "То су златни гени"
“Немој то сине, тата је прошао све”
22. 10. 2025. у 10:27
Коментари (0)