НЕВЕРОВАТАН ПРЕОКРЕТ ОФК БЕОГРАДА Раднички поражен на дебију Николе Дринчића

Александар Илић

20. 07. 2024. у 21:51 >> 21:57

ТРИ утакмице одигране су данас у Суперлиги Србије. На све три славили су домаћини.

Поред дуела Црвена звезда - Јединство из Уба, који сте могли да пратите у посебном тексту. Одигран је и дуел Младост - ОФК Београд (1:2), односно Чукарички Раднички Ниш (2:0).

Дуел на Бановом брду почео је пресингом домаћина од самог почетка, вршили су "брђани" притисак на последњу линију Радничког, који је у неколико момената имао потешкоћа да одговори, те су домаћи често долазили до лопти и прилика.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Ђорђе Ивановић је у 32. минуту затресао мрежу за 1:0, а у последњим секундама првог дела меча Михајло Цветковић увећао је на 2:0.

Чета Никола Дринчића активнија је била у другом полувремену, углавном је из даљине претио Раднички, најбољу прилику је средином другог полувремена имао Јован Нишић, али је голман Чукаричког сјајно реаговао.

За разлику од Чукаричког, повратник у Елиту, ОФК Београд није имао много разлога за задовољство.

Младост је као домаћин на стадиону "Радомир Антић" у Ужицу имала победу у ногама против "романтичара" повели су Лучанци голом Душана Цветиновића у 59. минуту.  Тако је било све до 86. минута. Са беле тачке је Александар Кахвић у  поравнао резултат.

Тада је због старта у шеснаестерцу искључен стрелац гола за домаћина, те је до краја Младост играла са играчем мање. То су искористили Београђани који су дошли до преокрета у трећем минуту надокнаде, а стрелац је поново био Кахвић.

Подсетимо, јуче је Раднички из Крагујевца у Лесковцу био домаћин Железничару из Панчева, а гости су славили 3:2, док је Партизан био гост на свом стадиону Напретку из Крушевца, а чета Александра Станојевића славила је 1:0 голом Матеуса Салдање у завршници.

БОНУС ВИДЕО: Гери Линекер: Џуд Белингем је прави вођа, направио је сјајан потез