"КАКО ДАЉЕ, АКО ЈЕ ОВАКО У ПРВОМ КОЛУ?" Тренер Младости бесан због пенала за ОФК
НАКОН великог преокрета славио је ОФК Београд на гостовању Младости из Лучана, у Ужицу. Александар Кахвић је херој "романтичара", а тренер Пазара Дејан Јоксимовић није могао да се помири са дешавањима на терену.

ФОТО: А. Илић
Славио је ОФК Београд 1:2 (0:0). Иако је до завршнице Младост имала предност. Након чега је са пенала Кахвић донео поравнање, а у судијској завршници и преокрет Београђанима.
Управо је тај пенал био трн у оку тренеру Младости из Лучана, Дејану Јоксимовићу, који није био задовољан суђењем арбитра Николе Радаковића.
- Видели сте и сами, потрошили смо доста енергије да бисмо били конкурентни током целе утакмице. Доста је било изједначено, ми смо повели, али мени се чинило да смо контролисали утакмицу до тих задњих седам минута. Ја стварно не знам шта се десило, мени је играч рекао да је склонио лопту, а да је противнички играч њега ударио у лист и да је судија досудио пенал, дао му је други жути картон и нажалост нисмо успели да се одбранимо до краја - објаснио је ситуацију тренер.
Потом се наглас запитао како ће то све изгледати у наставку сезоне, јер сматра да је данас било доста "проблематичних" одлука на рачун Младости.
- Не знам како ће ово у наставку да функционише, ако већ у првом колу имамо тих одлука које су доста проблематичне. Не само тај пенал, током целе утакмице их је било, критеријум није исти, деловало је да је било доста тенденциозно суђење на страну нашег противника. Следећа утакмица је против Звезде на Маракани, па ћемо видети.
БОНУС ВИДЕО: СПЕКТАКЛ У НОВОМ ПАЗАРУ: Представљен Адем Љајић
Препоручујемо

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за уторак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
03. 06. 2025. у 07:00

НЕ ВОЛЕ ГА УКРАЈИНЦИ, НЕ ПОДНОСЕ ГА РУСИ, А ОН... Нови председник Пољске је - чувени фудбалски хулиган?!
Не воле га многи Украјинци, али не воле га ни многи Руси. Бивши је фудбалски навијач. И то, изгледа, учесник једне од најчувенијих масовних туча. А сада је постао председник Пољске.
02. 06. 2025. у 16:38

СТИЖЕ ПРИНОВА! Наша позната тенисрка у другом стању, поделила дивне вести: "Играмо наш гренд слем ове године" (ФОТО)
Српска тенисерка Наталија Стевановић и њен "муж, тренер и физиотерапеут", како сама каже за Николу, чекају бебу.
03. 06. 2025. у 09:24
Коментари (0)