ШАМАР СРБИНУ УСРЕД РУСИЈЕ! Огласио се Дејан Станковић после катастрофе

Новости онлине

22. 07. 2024. у 08:14

Фудбалери Спартака из Москве поражени су од екипе Оренбурга, која је једва сачувала елитни статус прошле сезоне резултатом 2:0 на дебију српског тренера Дејана Станковића у руској Премијер лиги.

Од самог почетка меча, фудбалери Спартака су се суочавали са изузетним тешкоћама. На полувремену је Станковић покушао да промени ток игре убацивањем два нападача, али то није донело жељене резултате.

Оренбург је искористио непажњу гостију у 62. минуту и постигао први гол, а само пет минута касније дуплирао предност, чиме је ставио Московљане у веома незавидну позицију из које нису успели да изађу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

- Имам одређени оптимизам да су ови момци способни за више. Сигуран сам да ћемо у следећем колу бити другачији. Обећавам - рекао је Станковић на Матцх ТВ.

Када је постао тренер Спартака из Москве, Дејан Станковић је на званичном представљању добио необичан поздрав једног руског новинара. "Дејане, добродошли у пакао", гласила је реченица која је описивала и очајне резултате славног московског клуба, а чини се да му је управо тако и почео мандат.

Станковић ће имати прилику да поправи утисак за шест дана када његов тим гостује екипи Химкија.

БОНУС ВИДЕО: ТАНДЕМ СНОВА: Шериф поново погодио на асистенцију Илића

ДЕБИ СРПСКОГ СТРУЧЊАКА: Дејан Станковић је доведен у престоницу да врати гладијаторе у сам врх руског фудбала

ДЕБИ СРПСКОГ СТРУЧЊАКА: Дејан Станковић је доведен у престоницу да врати "гладијаторе" у сам врх руског фудбала

СПАРАТ МОСКВА коју од ове сезоне са клупе предводи наш Дејан Станковић ће у првом колу руског првенства гостовати Оренбургу на "Газовик стадиону" (16.30).

21. 07. 2024. у 10:10