СУТРА НОВИ ТЕСТ: Припреме фудбалера Слоге из Краљева
Два пораза и један реми биланс је досадашњих контролних уталмица фудбалера Слоге из Краљева који се увелико припремају за повратничку сезону у Српској лиги „Запад“.
Г.Шљивић
Краљевчани су поражени од стпсколигаша Реала из оближњих Подунаваца и Полета у Љубићу, док су са Металцем из Горњег Милановца одиграли меч без голова. У овим утакмицама тренер „белих“ Александар Тришовић на терен је изводио подмлађени тим са великим бројем омладинаца и неискусних играча како би проверио њихове могућности, а нови тест Слога ће имату сутра у Трстенику.
Како поручују из табора „белих“ екипа је још у фази формирања, акценат је на повратку играча пониклих крај Ибра, а у складу са могућностима биће ангажована појачања на дефицитарним позицијама.
Препоручујемо
СРБИН ЗАВРШИО УЧЕШЋЕ У ИТАЛИЈИ: Душан Лајовић стао на другом степенику
04. 06. 2026. у 22:52
БОМБА У ЕВРОЛИГИ: Асвел одрешио кесу, Франциско стигао за огроман новац!
04. 06. 2026. у 22:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СРБИЈА - МЕКСИКО: Орлови морају боље него против Зеленортских острва
СРБИЈА гостује Мексику коме ће ово бити последња припремна за предстојећи Мундијал.
04. 06. 2026. у 22:32
И ПОЛИЦАЈЦИ ЗАПАЊЕНИ: Невероватно шта су запленили
Понекад су и припадници полиције затечени оним што пронађу.
04. 06. 2026. у 16:24
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)