РУСИ ЗАТЕЧЕНИ! Оно што је урадио Дејан Станковић шокирало је све (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

01. 08. 2024. у 08:25

Дејан Станковић је имао тежак почетак на клупи Спартака из Москве, започевши сезону поразом.

РУСИ ЗАТЕЧЕНИ! Оно што је урадио Дејан Станковић шокирало је све (ВИДЕО)

Фото: EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Међутим, ситуација се брзо поправила. Након уводног пораза, Спартак је забележио победу у првенству, а затим и убедљив тријумф од 3:0 против Динама из Москве у Купу.

Ипак после тог меча се више причало о понашању Дејана Станковића него о фудбалу и головима. 

У једном тренутку је бивши тренер Звезде био испровоциран нечим што је чуо са клупе ривала, па је ушао у вербални сукоб. Видело се да су се потегле доста оштре речи, а некадашњи фудбалер и тренер Црвене звезде је чак у једном тренутку кренуо ка клупи ривала. 

Чуле су се псовке на српском језику, а судија и остатак стручног штаба су морали да смирују српског стручњака који је очигледно имао много тога да каже помоћном тренеру Динама Ролану Гусеву.

После богате играчке каријере у којој је оставио дубок траг у Црвеној звезди, Лацију и Интеру, он је био помоћник Андрее Страмаћонија, затим направио паузу па је водио Црвену звезду, Сампдорију, Ференцварош и сада Спартак из Москве. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на Стамфорд бриџу могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги

СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".

19. 05. 2026. у 07:30

НИЈЕ ТАЧНО! Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!

Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.

19. 05. 2026. у 14:50

Коментари (0)

ЦИЉ - ЕПС ДОМИНАНТАН И ПРОИЗВОЂАЧ И СНАБДЕВАЧ: Душан Живковић, генерални директор ЕПС, на Београдском енергетском форуму