ХАОС НА "ЕЛ КЛАСИКУ" Барселона савладала после прекида Реал Мадрид у пријатељском мечу
Фудбалери Барселоне победили су јутрос мадридски Реал резултатом 2:1 у пријатељском мечу, који је одигран на стадиону Метлајф у Ист Радерфорду.
FOTO: Tanjug/AP
Оба гола за Барселону постигао је Пау Виктор у 42. и 54. минуту. Једини стрелац за Реал био је Нико Паз у 82. минуту.
Главни судија Армандо Виљареал одлучио је да у 12. минуту прекине меч због олује и јаке грмљавине. Прекид је трајао нешто више од 60 минута, а фудбалери Барселоне су у наставку утакмице успели да дођу до победе.
Барселона ће наредни меч на америчкој турнеји одиграти седмог августа против Милана у Балтимору, док ће се Реал истог дана састати са Челсијем у Шарлоту.
БОНУС ВИДЕО: ЈА ТЕ ВОЛИМ СРБИЈО! Српски навијачи пред олимпијски меч кошаркашица са Кином
Препоручујемо
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
НАЈХЛАДНОКРВНИЈИ НОКАУТ СВИХ ВРЕМЕНА! Заборавио шест недеља живота због нокаута, а онда се вратио у ринг - и запрепастио свет (ВИДЕО)
Када би се правио избор за "Најбољи нокаут свих времена" овај који је пред вама можда не би победио, али би изазвао доста дискусија.
21. 02. 2026. у 14:16
"КОСОВО, СРБИЈА, УСТАНИТЕ!" Трамп поздравио и госте којих није било у сали
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп основао је Одбор за мир, али је већ на оснивачком састанку "Одбора за мир" запретио ратом. Претњу из говора поновио је и у авиону за Џорџију. Озбиљност показује и премештање носача авиона у источно Средоземље.
21. 02. 2026. у 09:40
Коментари (0)