ЧУКАРИЧКИ НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: "Брђани" у надокнади до победе против ОФК Београда

09. 08. 2024. у 20:13

ФУДБАЛЕРИ Чукаричког остварили су трећу победу у Суперлиги Србије. "Брђани" су као гости у 4. колу савладали ОФК Београд са 2:1.

ЧУКАРИЧКИ НАСТАВИО СА СЈАЈНИМ ИГРАМА: Брђани у надокнади до победе против ОФК Београда

М. Вукадиновић

Идеално су утакмицу отворили изабраници Горана Станића. Играо се 11. минут када је Винисијус Мело погодио мрежу домаћина.

Примљен гол покренуо је "романтичаре". Имали су идеалну прилику да у 47. минуту поравнају резултат, али пенал није искористио Александар Кахвић.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Ипак, оно што нападач није урадио тад, јесте осам минута касније кад је ударцем главом матирао Лазара Каличанина.

Чинило се да ће екипе поделити бододе. Тако није мислио Марко Доцић који је у петом минуту надокнаде са беле тачке донео тријумф Чукаричком.

Екипа са Бановог брда је прва на табели бар на кратко, пошто има 10 бодова из четири одигране утакмице. ОФК Београд је на четвртом месту са седам.

БОНУС ВИДЕО: ВЕСЕЛИ СРБИ: Атмосфера испред хале Берси пред полуфинале Србија - САД

ЧУДЕСНА СРБИЈА БЕЗ ОЛИМПИЈСКОГ ФИНАЛА У КОШАРЦИ! Орлови држали у шаци Тим снова, али су се Американци нестварно спасили!

ЧУДЕСНА СРБИЈА БЕЗ ОЛИМПИЈСКОГ ФИНАЛА У КОШАРЦИ! "Орлови" држали у шаци Тим снова, али су се Американци нестварно спасили!

Кошаркашка репрезентација Србије није успела да приреди сензацију и победи Сједињене Америчке Државе у полуфиналу Олимпијских игара па ће услед пораза резултатом 95:91 играти за олимпијску бронзу у Паризу. И то иако је скоро цео меч водила против "непобедивих".

08. 08. 2024. у 22:47 >> 22:49