УСПЕЛИ СУ ДА СЕ ДОГОВОРЕ: Француски фудбалер Вилсон Одоберт прешао у Тотенхем

Јелена Симаиновић

16. 08. 2024. у 14:40

Француски фудбалер, Вилсон Одоберт нови је играч Тотенхема, саопштио је данас клуб из Лондона.

УСПЕЛИ СУ ДА СЕ ДОГОВОРЕ: Француски фудбалер Вилсон Одоберт прешао у Тотенхем

FOTO: EPA-EFE/CHRISTOPHE PETIT TESSON

Одоберт (19) је са Тотенхемом потписао петогодишњи уговор, а у клуб долази из Барнлија. Француски фудбалер је каријеру почео у млађим категоријама Пари Сен Жермена пре него што је у јулу 2022. године прешао у Троу.

Од прошлог лета је био члан Барнлија, а на 34 утакмице у свим такмичењима постигао је пет голова. Одоберт је члан младе репрезентације Француске.

Тотенхем сезону почиње 19. августа утакмицом првог кола Премијер лиге против Лестера.

БОНУС ВИДЕО ПРЕКИД МЕЧА РАДНИЧКОГ И РАДНИЧКОГ ИЗ НИША: Брука у Горњем Милановцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе