ШАМПИОН ОВАКО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ПОЧНЕ НОВУ СЕЗОНУ: Кикс фудбалера Интера у првом колу ''Серије А''

Танјуг

17. 08. 2024. у 21:38

Фудбалери Интера ремијем су започели одбрану титуле у Серији А пошто су као гости одиграли 2:2 против Ђенове.

ШАМПИОН ОВАКО НИЈЕ ЖЕЛЕО ДА ПОЧНЕ НОВУ СЕЗОНУ: Кикс фудбалера Интера у првом колу Серије А

Алесандро Вољако је довео Ђенову у вођство у 20. минуту, али је Турам головима у 30. и 85. донео преокрет Интеру. Жуниро Месијас у 96. минуту поставља коначних 2:2 пошто је са пенала лоше шутирао, али је натрчао на одбијену лопту и послао је у мрежу.

У истом термину повратник у Серију А Парма и Фјорентина одиграли су 1:1. Домаћин је повео голом Дениса Мана у 22. минуту, а изједначио је Кристијан Бираги у 75.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Гости су меч окончали са десеторицом јер је због друге јавне опомене искључен Марин Понграчић у 83. минуту.

АМЕРИ ОДУШЕВЉЕНИ: Срби, можда сте трећи на олимпијади, али сте први у нашим срцима!

Кошаркашка репрезентација Србије је освојила бронзу на Олимпијским играма у Паризу, а толико је одушевила поједине Американце да се већ праве карикатуре и мајице о тренуцима српског славља после освајања олимпијске медаље.

16. 08. 2024. у 10:00

Са којим народом Срби деле највише генетског материјала - можда ћете се изненадити!

ЧУВЕНИ мит "ми смо црни јер смо 500 година били под Турцима", заправо нема везе са истином. Српски и Турски гени су веома различити, а највише сличности имамо са Македонцима (93%).

17. 08. 2024. у 21:29