КАКАВ ПОВРАТАК У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Џејми Варди донео бод Лестеру против Тотенхема (ВИДЕО)

19. 08. 2024. у 23:04

ВРАТИО се Лестер у Премијер лигу и у 1. колу је освојио бод и то на свом терену против Тотенхема - 1:1.

Боље су гости почели утакмицу. Било им је потребно 29 минута да дођу до предности. Бивши играч "лисица" Џејмс Медисон се нашао у улози асистента, а мрежу Мадса Хермансена је затресао Педро Поро.

Желео је тим Стива Купера што пре да дође од изједначења и то је успео да уради у 58. минуту преко капитена и ветерана Џејмија Вардија, који је показао да ће и ове сезоне бити важна карика у екипи.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

До краја утакмице није било промене резултата, а могло је да је буде, но искусни 37-годишњак и Вилфред Ндиди нису били прецизни па победника на овом сусрету није било.

Лестер ће у наредном колу гостовати Фуламу, док ће Тотенхем дочекати Евертон.

БОНУС ВИДЕО: ШЕВА НА ТРЕНИНГУ: Звездини фудбалери веома расположени

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ РЕМОНТ! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ "РЕМОНТ"! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић објавио је шири списак играча на које рачуна за прве две утакмице у „А” дивизији Лиге нација против Шпаније и Данске.

19. 08. 2024. у 16:35