уживоПРЕНОС, ПАРТИЗАН - ГЕНТ: Црно-бели губе, морају боље у наставку!

Часлав Вуковић

22. 08. 2024. у 20:14

ФУДБАЛЕРИ Партизана играју против Гента прву утакмицу плеј-офа Лиге конференција и покушаће да изборе европску јесен. Уводни меч се игра у Хумској и можете га пратити уживо на порталу "Новости".

ПРЕНОС, ПАРТИЗАН - ГЕНТ: Црно-бели губе, морају боље у наставку!

Друго полувреме:

46' - Почело је друго полувреме. Две измене извршио је Вутер Вранкен. Он је прилику пружио Нуну Фортуни и Матијасу Фернандезу-Парду, а утакмица је завршена за Арчија Брауна и Андрија Гудјонсена.

Прво полувреме: Партизан - Гент 0:1

45+1' - Крај првог полувремена!

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

37' - У судијској бележници се нашао и Марио Јурчевић. Он је први фудбалер домаћег тима који је добио жути картон.

28' - Умало да буде 0:2. Оклизнуо се Јовановић, но успео је накако да дође до лопте и спречи Сурдеа да повећа предност.

27' - Извео је први корнер Партизан, али успели су гости добро да реагују, те до промене резултата није дошло.

БОРБА Свен Кумс и Гајас Захид/ФОТО: Профимедиа

22' - Морао је Станојевић принудно да мења. Због повреде је ван терена изашао Јунг Јун Гог, а уместо њега је ушао новајлија Стефан Ковач.

19' - Нова опасност по Партизан. Добро је волеј ухватио Ганделман. Ипак, голман "парног ваљка" је добро интервенисао.

18' - Први жути картон на утакмици добио је Арчи Браун који је неопрезно зауствио Северину. Из те ситуације је домаћин могао да поравна резултат, но ударац Мујакића је зауставио Руф.

16' - ГЕНТ ВОДИ! Боље су црно-бели отворили утакмицу, али Белгијанци стижу до вођства. Свен Кумс је центрирао са десне стране, а на другој страни се искрао одбрани Омри Ганделман и главом матирао Александра Јовановића.

11' - Прва опасност пред голом Партизана. Сурде је центрирао са леве стране, а мало је недостајало Ганделману да стигне до лопте. Било би врло опасно по Јовановића да је успео да шутира.

6' - Још један покушај нападача домаћина. Дуго је вукао лопту, потом шутирао из добре позиције, но лопта је отишла поред гола.

4' - Велику прилику није искористио Салдања. Голман гостију Руф је погрешио, предао је лопту у ноге Захиду који је проиграо Бразлица, чији ударац је успео да заустави чувар мреже белгијског тима.

1' - Почела је утакмица у Хумској. Први су са центра кренули фудбалери Гента.

Састави тимова:

Партизан (4-2-3-1): А. Јовановић - Де Медина, Марковић, Мујакић, Јурчевић - Аријага, Захид - Северина, Зубаиру, Гох - Салдања.

Гент (4-2-1-3): Руф - Гамбор, Митровић, Торунарига, Браун - Кумс, Делорж - Ганделман - Фадига, Гудјонсен, Сурдез.

Уочи меча:

Велики проблем за "парни ваљак" на овом сусрету може да буде то што ће стадион у Хумској бити празан због казне коју је изрекла УЕФА.

Ипак, без обзира на то изабраници Александра Станојевића ће учинити све да изборе добар резултат пред реванш у Белгији.

Тренер Партизана на овом мечу неће моћи да рачуна на Алда Калулуа који је кажњен због недисциплине и због тога је остао ван строја.

Црно-бели и Гент су 2021. године играли у групној фази Лиге конференција. У Београду је било 0:1, док у Белгији није било победника (1:1).

Подсетимо, бољи из овог двомеча пласираће се у треће по квалитету европско такмичење и тако обезбедити бар шест утакмица.

Партизан је овосезонски европски пут почео од другог кола квалификација за Лигу шампиона и елиминисан је од Динамо Кијева (2:9), потом је од клуба из Хумске у трећој рунди Лиге Европе бољи био Лугано (2:3).

Реванш меч Гент - Партизан на програму је 29. августа од 18 часова.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

СРБИНУ СЕ ЦЕПА СРЦЕ: Жарко Лазетић против свог ТСЦ-а бије битку за пласман у Лигу Европе

СРБИНУ СЕ "ЦЕПА СРЦЕ": Жарко Лазетић против "свог" ТСЦ-а бије битку за пласман у Лигу Европе

ТСЦ и Макаби из Тел Авива укрштају копља у плеј-оф фази квалификација за Лигу Европе, а у центру пажње је српски тренер Жарко Лазетић који је летос преузео израелског првака након што је претходне три године успешно водио екипу из Бачке Тополе. Због рата у Израелу, вечерашњи сусрет биће одигран на "Халадаш стадиону" у Сомбатхељу, где је Макаби званични домаћин на европским утакмицама.

22. 08. 2024. у 07:38

СРАМОТИШ ХРВАТСКУ! Американац у Загребу са БГ таблицама - избушили му гуме (ВИДЕО)

"СРАМОТИШ ХРВАТСКУ!" Американац у Загребу са БГ таблицама - избушили му гуме (ВИДЕО)

"ПУТОВАО сам Босном, Србијом, Бугарском, дословно у све земље у окружењу у последњих шест месеци и био сам у небројено градова и једини град у којем сам се сусрео с насиљем је Загреб."

21. 08. 2024. у 20:10