НАТХО ЗНА КАКО ПРОТИВ ГЕНТА: Ево шта Израелац мисли да је најпотребније Партизану за играње у Европи
Против Лугана смо играли боље у гостима, верујем да можемо и против Гента. Потребно је да будемо мало "прљавији", агресивнији и наравно постигнемо минимум гол, изјавио је фудбалер Партизана Бибрас Натхо.
Foto: FK Partizan / Sandić foto
Црно-бели су у првом мечу у Хумској поражени 1:0 и у реваншу ће покушати да надокнаде минус и пласирају се у Лиге конференције.
- Гент ће сад да буде домаћин, али видели смо како су играли у Београду, мораћемо да ризикујемо, да имамо "инстинкт убице" - наравно и срећу, али њу је потребно да заслужиш", рекао је Израеалац за Журнал.
Меч је на програму у среду од 18 часова.
БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЧОВИЋ О ПЕТРУШЕВУ: "Размишљамо о њему и ником другом, видећемо још!"
24. 08. 2024. у 11:27
СИНЕР БРЗО РЕАГОВАО: Бивши тренер Новака Ђоковића појачава тим италијанског тенисера
24. 08. 2024. у 10:33
СИНЕР СЕ ОГЛАСИО О СКАНДАЛУ: Овако ћу знати ко ми је пријатељ, а ко није!
24. 08. 2024. у 10:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА ДО САМОГ КРАЈА: Волфсбург би да избегне велику бруку, док Падерборн сања повратак у Бундеслигу
ВЕЛИКА драма очекује нас вечерас на "Хоум делукс арени" где ће од 20.30 екипа Падерборна угостити Волфсбург у реванш утакмици баража за Бундеслигу. На првом сусрету није било победника (0:0), тако да је све отворено пред вечерашњи меч који носи огроман улог.
25. 05. 2026. у 08:30
СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)
Србија је запањена оним што се догодило овог викенда.
25. 05. 2026. у 12:18
"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"
УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.
25. 05. 2026. у 11:20
Коментари (0)