КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Михајловићев син у Болоњи

Јелена Симаиновић

24. 08. 2024. у 14:32

Мирослав Михајловић, син прерано преминулог Синише Михајловића, постао је члан стручног штаба Болоње.

КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Михајловићев син у Болоњи

Фото АП

Популарни Миха је тренерску каријеру започео у Болоњи, где је имао последњи ангажман пре него што је преминуо услед бробе са леукемијом.

У два мандата је водио италијански клуб и бележио добре резултате. Однос који је изградио са људима у Болоњи yаувек ће чувати успомену на њега.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

Прилику у Болоњи је сада добио његов син Мирослав Михајловић, 24-годишњак који је од јуче и званично део стручног штаба екипе до 15 година.

Мирослав је пре годину дана добио УЕФА Ц лиценцу, а сада ће имати прилику да помаже главном тренеру Диогу Силви.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

БОНУС ВИДЕО  "ДАЋЕМО СВЕ ОД СЕБЕ У РЕВАНШУ": Огњен Мимовић верује да ће Звезда ући у Лигу шампиона

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

КАД СЕ ПЛОВИ СРЦЕМ, ДРИНА ОСТАЈЕ ЧИСТА: Фондација Mozzart у великој еко-акцији на Дринској регати