ПРВИ ПОРАЗ ЈУНАЈТЕДА У СЕЗОНИ: Брајтон у лудој завршници срушио "црвене ђаволе" (ВИДЕО)

24. 08. 2024. у 15:34

МАНЧЕСТЕР јунајтед изгубио је од Брајтона са 2:1 у гостима у 2. колу Премијер лиге.

ПРВИ ПОРАЗ ЈУНАЈТЕДА У СЕЗОНИ: Брајтон у лудој завршници срушио црвене ђаволе (ВИДЕО)

Оба тима су у овај меч ушли после тријумфа у уводној рунди првенства Енглеске. Ипак, сусрет је боље отворио домаћин.

Играо се 32. минут када је бивши играч "црвених ђавола" Дани Велбек сјајну акцију свог тима крунисао поготком. Није му било тешко да из непосредне близине убаци лопту у празну мрежу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Дани Велбек/ФОТО: Профимедиа

Изабраници Ерика тен Хага нису успели да се опораве од примљеног гола до краја првог полувремена. Наставак сусрета донео је још више узбуђења.

Гости су до изједначења дошли у 60. минуту. Одличан контранапад одиграли су играчи Јунајтеда, а у стрелце је успео да се упише Амад Дијало.

Након тога се десила невероватна ситуација. "Црвени ђаволи" су успели да дођу до преокрета. Бруно Фернандеш је успослио Алехандра Гарнаћа коме је остало само да лопту убаци у празну мрежу. Аргентинац је шутирао, али је лопта на линији погодила Џошуу Зиркзеа. Након реакције из ВАР собе погодак је оправдано поништен.

Кад се очекивало да утакмица буде завршена нерешеним резултатом, Брајтон је успео други пут да поведе.

Играо се пети минут надокнаде када је Жоао Педро усепо да постигне погодак и самим тим донесе победу свом тиму. Остао је сам на другоj стативи и главом је матирао Андреа Онану.

Брајтон после два кола има максималних шест бодова, док је Манчестер јунајтед остао на три освојена у првом колу.

Премијер лига - 2. коло

Субота

Брајтон - Манчестер јунајтед 2:1 (1:0)

(Велбек 32, Жоао Педро 90+5 - Дијало 60)

БОНУС ВИДЕО: ОРИ СЕ СТАДИОН: Песма навијача Звезде не престаје

ЛУКА ЈОВИЋ ИЗГУБИО ПОВЕРЕЊЕ ФОНСЕКЕ: Српски центарфор подбацио против Торина и сада га очекује селидба на клупу

ФУДБАЛЕРИ Милана ће након слабог наступа у првом колу, покушати да дођу до победе на "Енио Тардинију" где ће их угостити Парма (18.30).

24. 08. 2024. у 12:43 >> 12:43