ТОРИНО СЛАВИ СРБЕ: Иван Илић стрелац у великој победи над Аталантом, Милинковић Савић одбранио пенал (ВИДЕО)

25. 08. 2024. у 21:01

ТОРИНО је остварио прву победу у новој сезони. "Бикови" су на свом терену победили Аталанту са 2:1, а један од најзаслужнијих за тријумф био је српски репрезентативац Иван Илић.

Није овај дуел добро почео по домаћина. У 26. минуту "богиња провинције" успела је да поведе. Матео Ретегуи је на асистенцију Давидеа Запакосте успео да матира Вању Милинкоћа-Савића.

Само пет минута је било потребно Торину да изједначи. Урадио је то Илић, упослио га је Че Адамс, а бивши играч Вероне је сјајно "боцнуо" лопту преко Марка Карнесећија и затресао мрежу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

БОРБЕНО Иван Илић на утакмици против Аталанте/ФОТО: Профимедиа

"Бикови" су до преокрета стигли у 49. минуту. У стрелце се уписао Адамс који је после асистенције успео и да постигне погодак.

Могла је Аталанта са избегне пораз, али у шестом минуту надокнаде пенал није искористио Марио Пашалић. Тачније, српски чувар мреже му је зауставио ударац.

Торино је тренутно други на табели са четири бода, тим из Бергама је на осмој позицији са три.

БОНУС ВИДЕО: ОРИ СЕ СТАДИОН: Песма навијача Звезде не престаје

ДЕБИ ЛАЗАРА САМАРЏИЋА? Српски репрезентативац би могао добити прве минуте у новом клубу на вечерашњем мечу

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева другог кола Серије А игра се на "Олимпијском стадиону" у Торину где ће истоимени тим угостити Аталанту (18.30).

25. 08. 2024. у 07:55

РАДОВАО СЕ ПРЕ ВРЕМЕНА? Јаник Синер можда усред Ју-Ес опена буде избачен из тениса?!

Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу је он сазнао да је "ухваћен", потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали, а сада је за то сазнао читав свет - и то када је ослобођен оптужби. Међутим, може бити да се није извукао како се чинило на први поглед.

25. 08. 2024. у 21:11