НЕВЕРОВАТНА УТАКМИЦА У ЗАЈЕЧАРУ: Раднички победио ОФК Београд у правој голеади

25. 08. 2024. у 21:56

НЕВЕРОВАТНУ утакмицу, најбољу у досадашњем делу Суперлиге Србије одиграли су у Зајечару ОФК Београд и крагујевачки Раднички. На крају су се радовали гости који су тријумфовали са 5:3.

Ово су мечеви због којих публика долази на трибине, а они који су били ове недеље на трибнама "Градског стадиона" видела је праву голеаду.

Тим Симе Крунића је до предности дошао у 7. минуту преко Алексе Цветковића. Ипак, Раднички је у размаку од 21 минута успео да постигне три гола и дође до преокрета. Стрелци за Крагујевчане били су Бесим Шербечић, Дилан Ортиз и Луј Бен Хасин.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Ипак, формални домаћин је до одласка на одмор успео да смањи на 3:2. Мрежу Марка Милошевића је у 44. минуту затресао Александар Палочевић.

Узбуђења су се наставила и у другом делу сусрета. Најпре је Евандро у 55. минуту повисио на 4:2. ОФК Београд је одбијао да се преда па је Алексндар Кахвић у 61. минуту поново примакао свој тим на гол заостака.

Нападач екипе са Карабурме је овим поготком избио на чело листе стрелаца у првенству са пет голова. Иза њега су Бруно Дуарте, Шериф Ендијај и Лазар Романић са по четири.

Тачку на овај сусрет ставио је Килијан Бевис у 71. минуту. До краја меча промене резултата није било, па је тим који са клупе предводи Феђа Дудић стигао до друге победе у Суперлиги Србије.

"Романтичари" су пети на табели са 10 бодова, Раднички заузима девету позицију са седам бодова.

У другој утакмици дана Војводина је у Бачкој Тополи изгубила од Напретка са 2:1. "Лале" имају само четири бода и назале се на 14. месту, док је клуб из Крушевца осми са осам.

БОНУС ВИДЕО: НЕВИЂЕНИ СНИМАК СА ДОЧЕКА ОЛИМПИЈАЦА: Ово ће одушевити све Србе!

ДЕБИ ЛАЗАРА САМАРЏИЋА? Српски репрезентативац би могао добити прве минуте у новом клубу на вечерашњем мечу

ЈЕДАН од најзанимљивијих мечева другог кола Серије А игра се на "Олимпијском стадиону" у Торину где ће истоимени тим угостити Аталанту (18.30).

25. 08. 2024. у 07:55

РАДОВАО СЕ ПРЕ ВРЕМЕНА? Јаник Синер можда усред Ју-Ес опена буде избачен из тениса?!

Тениски свет је потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. У априлу је он сазнао да је "ухваћен", потом се бранио далеко од очију јавности, јер је читава ствар неким чудом била заташкана и нико осим најужих Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу о томе нису ништа знали, а сада је за то сазнао читав свет - и то када је ослобођен оптужби. Међутим, може бити да се није извукао како се чинило на први поглед.

25. 08. 2024. у 21:11