"ЈАКО ЈЕ ВАЖНО ДА ПОБЕДИМО, ДА ИГРАМО У ЕВРОПИ": Антић пред реванш меч са Гентом
Фудбалери Партизан су прошле недеље код куће поражени од екипе Гента с резултатом 0:1.

Фото: EPA-EFE/PETER KLAUNZER
Фудбалер Партизана Никола Антић рекао је пред реванш меч против Гента да је сутрашња утакмица прекретница сезоне и да је јако важно за клуб да игра у Европи на јесен.
- Играли смо добро на неки начин. Примили смо гол, али имамо шансе за пролаз. Ова утакмица је прекретница сезоне, јако је важно да се вратимо са успехом, да играмо Европу. То је важно за клуб, за земљу, важно је за све нас - рекао је Антић за клупски сајт.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Фото: EPA-EFE/PETER KLAUNZER
Антић истиче да је ривал додатно анализиран.
- Брза су екипа, млади играчи који знају шта хоће. Анализирали смо их, желимо тактички да их надмудримо и најважније је да се вратимо са позитивним резултатом за нас - рекао је Антић.
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Леви бек Партизана има рецепт за успех.
- Знају и они да имамо добре играче. Јако је битно да уђемо чврсто у дуел, да одиграмо 90, ако не и 120 минута и пенале да прођемо, да покажемо карактер. Ово је Партизан, морамо да остваримо повољан резултат - закључио је Антић.
БОНУС ВИДЕО ВЕЛИКО ВЕСЕЉЕ: Славље играча ФК Раднички Ниш након што су победили Железничар
Препоручујемо

НОВАК ЂОКОВИЋ САЗНАО РИВАЛА: После драме од пет сетова заказан српски дерби у Њујорку
27. 08. 2024. у 07:43

КАО БАЈКА: Напустила тенис на осам месеци због психичких проблема, сад умало избацила олимпијску шампионку са Ју-Ес опена!
26. 08. 2024. у 19:29 >> 20:23

ЈУРИМО ЧЕТВРТИ У НИЗУ! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
РЕДАКЦИЈА Типа вам је и јуче предложила тикет који се показао као добитан.
28. 07. 2025. у 06:42 >> 00:37

ТЕНИСКИ ШОК: Ево шта је управо саопштио Ју-Ес опен!
Најновије вести из тениса су - спектакуларне.
29. 07. 2025. у 19:53

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"
КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.
28. 07. 2025. у 22:12
Коментари (0)