ЂОРЂЕ ПЕТРОВИЋ НАПУСТИО ЧЕЛСИ: Репрезентативац Србије на позјамици у Француској

Танјуг

30. 08. 2024. у 20:06

СРПСКИ голман Ђорђе Петровић прешао је из Челсија у Стразбур, саопштио је овог петка лондонски клуб.

ЂОРЂЕ ПЕТРОВИЋ НАПУСТИО ЧЕЛСИ: Репрезентативац Србије на позјамици у Француској

ФОТО: Танјуг/АП

Како је објављено на сајту "плаваца" 24-годишњи чувар мреже ће до краја сезоне бранити за француски тим као позајмљени играч.

Петровић је прошлог лета стигао у Челси из америчког Њу Ингленд Револушна и обавезао се на верност до јуна 2030. године.

У претходној сезони репрезентативац Србије је гол екипе са "Стамфорд Бриџа" бранио на 31 утакмици у свим такмичењима, али је после доласка Енца Мареске на место тренера изгубио статус првог голмана.

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице

СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.

11. 11. 2025. у 13:00

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ

ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.

09. 11. 2025. у 13:28

Коментари (0)

ЈЕЗИВО: Хаг донео монструозну одлуку о генералу Младићу