СРБИ ПОЛОВИЧНИ У ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Радост Недељковића, Лукићу и Миленковићу по бод

31. 08. 2024. у 18:08

Фудбалери Ипсвича и Фулам одиграли су нерешено 1:1. Истим резултатом завршен је и сусрет између Нотингем Фореста и Вулверхемтона, док је Астон вила савладала Лестер 2:1 у трећем колу Премијер лиге. Српски репрезентативци Саша Лукић, Никола Миленковић и Коста Недељковић одиграли су запажене роле.

Ипсвич и Фулам одиграли су интересантан меч, али највише узбуђења било је у првих 45 минута. Ипсвич је дошао у предност у 15. минуту преко Лиама Делапа. Радост није дуго трајала јер је Фулам изједначио у 32. минуту преко Адама Траореа. Покушавале су обе екипе да дођу до предности у другом делу утакмице али се резултат није променио. Српски репрезентативац Саша Лукић одиграо је 87 минута и за то време је забележио један жути картон због грубе игре.

Меч између Нотингем фореста и Вулверхемптона почео је веома узбудљиво. Већ у 10. минуту "шумари" су повели са 1:0 преко Криса Вуда. Само два минута касније "вукови" су изједначили захваљујући Жан-Рикнеру Белгарду. Тиме је постављен и коначан резултат овог сусрета. Никола Миленковић одиграо је свих 90 минута на овом мечу.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Астон вила је одиграла врло узбудљив меч. После 28. минута игре Амаду Онана је довео Вилу у вођство и са тим резултатом се отишло на полувреме. Други део меча донео нова узбуђења. У 63. минуту Џон Дуран је дуплирао предност гостију и Вила је држала све у својим рукама. Да утакмица не буде готова пре краја побринуо се Факундо Бунаноте у 73. минуту када је смањио на 2:1. Након тога последњих 20 ак минута прошло је у офанзиви Лестера, али се резултат није променио. Коста Недељковић одиграо је 20 минута за Астон Вилу, али није имао запаженији учинак.

Премијер лига, 3. коло

Субота

Арсенал - Брајтон 1:1 (1:0)
(Хаверц 38 - Жоао Педро 58)
Брентфорд - Саутемптон 3:1 (1:0)
(Мбеумо 43, 65, Виса 69 - Сугавара 90+5)
Евертон - Борнмут 2:3 (0:0)
(Кин 50, Калверт-Луин 57 - Семењо 87, Кук 90+2, Синистера 90+6)
Ипсвич - Фулам 1:1 (1:1)
(Делап 15 - Траоре 32)
Лестер - Астон Вила 1:2 (0:1)
(Буонаноте 73 - Онана 28, Дјуран 63)
Нотингем Форест - Вулверхемптон 1:1 (1:1)
(Вуд 10 - Белегард 12)
18.30 Вест Хем - Манчестер с.

Недеља

14.30 Челси - Кристал Палас
14.30 Њукасл - Тотенхем
17.00 Манчестер ј. - Ливерпул

БОНУС ВИДЕО: А ПОСЛЕ ПЛАСМАНА У ЛИГУ ШАМПИОНА... Ево шта се дешавало у ложи Маракане

РАЧУНИЦА! Ево колико бодова треба Црвена звезда да освоји да би прошла у нокаут фазу нове УЕФА Лиге шампиона!

Црвена звезда се четврти пут пласирала у Лигу шампиона, а она ће бити као ниједна досад. Игра се у потпуно новом формату, али већ има јасних назнака - колико бодова би требало освојити да би се прошло из групне фазе у нокаут.

29. 08. 2024. у 19:12