СИТИ НЕ МОРА ДА БРИНЕ ДОК ЈЕ ТУ ХАЛАНД: "Грађани" су баш јаки, Вест Хем побеђен без проблема (ВИДЕО)

31. 08. 2024. у 20:56

МАНЧЕСТЕР сити још једном је потврдио зашто је један од најбољих тимова на свету. "Грађани" су без проблема победили Вест Хем у Лондону са 3:1, а блистао је Ерлинг Халанд.

СИТИ НЕ МОРА ДА БРИНЕ ДОК ЈЕ ТУ ХАЛАНД: Грађани су баш јаки, Вест Хем побеђен без проблема (ВИДЕО)

Норвежанин је постигао сва три гола и дошао до импозантне бројке од 70 погодака на 69 одиграних утакмица у Премијер лиги.

Сјајни нападач је најпре у 10. минуту успео да затресе мрежу ривала и донесе предност актуелном шампиону Енглеске.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Ипак, брзо одговор имали су "чекићари". Рубен Дијаш постигао је аутогол. Није то поколебало изабранике Пепа Гвардиоле који су у 30. минуту вратили вођство.

Опет је Халанд био тај који је савладао Алфона Ареолу. Коначан резултат утакмице поставио је бивши играл Дортмунда у 83. минуту. Добио је одличну лопту у простор од Матеуса Њуњеса и само је пребацио Француза.

Сити је први на табели са максималних девет бодова. Вест Хем заузима 14. место са три бода.

Премијер лига, 3. коло

Субота

Арсенал - Брајтон 1:1 (1:0)
(Хаверц 38 - Жоао Педро 58)
Брентфорд - Саутемптон 3:1 (1:0)
(Мбеумо 43, 65, Виса 69 - Сугавара 90+5)
Евертон - Борнмут 2:3 (0:0)
(Кин 50, Калверт-Луин 57 - Семењо 87, Кук 90+2, Синистера 90+6)
Ипсвич - Фулам 1:1 (1:1)
(Делап 15 - Траоре 32)
Лестер - Астон Вила 1:2 (0:1)
(Буонаноте 73 - Онана 28, Ђуран 63)
Нотингем Форест - Вулверхемптон 1:1 (1:1)

17.00 Манчестер ј. - Ливерпул

БОНУС ВИДЕО: СЕВЕР СЛАВИ: Звезда је у Лиги шампиона!

РАЧУНИЦА! Ево колико бодова треба Црвена звезда да освоји да би прошла у нокаут фазу нове УЕФА Лиге шампиона!

Црвена звезда се четврти пут пласирала у Лигу шампиона, а она ће бити као ниједна досад. Игра се у потпуно новом формату, али већ има јасних назнака - колико бодова би требало освојити да би се прошло из групне фазе у нокаут.

29. 08. 2024. у 19:12